Знову тестували червону ікру... - Smak.ua

Знову тестували червону ікру...

Центр незалежних експертиз «Тест» цього року провів чергове тестування червоної ікри, що продається в Україні.
Знову тестували червону ікру... - Smak.ua

Центр незалежних експертиз «Тест»цього року провів чергове тестування червоної ікри, що продається в Україні. Для тесту було відібрано 9 торгових марок. Тестування червоної ікри проходило за класичною схемою: оцінка маркування та упаковки, перевірка продукту в лабораторії, а також оцінка смакових особливостей продукту.

Маркування та упаковка
Упаковка ікри приємно порадувала: всі баночки мають ключик для легкого розтину. А ось до маркування зауваження були. Так, на етикетках продукції «Острів», «Дальморе», «Російський посол» і «Фуршет» не позначена риба, від якої була взята ікра. А адже це принципово важливий момент, від якого залежать смакові особливості і ціна продукту. Поняття «лососева ікра» означає, що вона була взята від риб сімейства лососевих: кети, горбуші, нерки, форелі і т.д.
На ікрі «АСС» маркування нанесене надто дрібним чорним шрифтом на темно-зеленому тлі – в результаті взагалі не читається. За таке знущання над споживачем оцінка за маркування цього продукту знижена до «погано». Задрібний шрифт у ікри «Дальморе» та «Острів», але все ж краще ніж у «АСС».

Лабораторні дослідження
Під час лабораторних досліджень в ікрі перевірили масу нетто і вміст консервантів. Недовага – один з найдавніших і найпоширеніших способів фальсифікації. Для ікри це особливо актуально, якщо зважати на її чималу вартість. Допустиме відхилення за масою нетто в менший бік становить 3%. У цю норму «вклалися» всі 9 зразків, хоча «Остров», «Анива» і «Фуршет» виявилися точно на межі цієї норми.
Що стосується консервантів, то в минулому тестуванні у двох зразків було зафіксовано перевищення їх вмісту. Цього разу обійшлося: кількість і уротропіну, і сорбінової кислоти не перевищувала передбачених 0,1% щодо кожної речовини. Трохи дивно, що в ікрі «Російський посол» не було виявлено окрім до цих двох консервантів ще й «обіцяний» бензоат натрію. Цей третій консервант також був перевірений у всіх зразках про всяк випадок, але виявлений в ікрі не був.
В результаті за фізико-хімічними показниками до ікри зауважень не виявилося, і вирішальним фактором при виведенні загальних оцінок стала органолептика.
 
Органолептична оцінка
Вимоги до органолептичних показників ікри є такими. Зовні ікринки мають бути чисті, цілі, однорідні за кольором, без плівок. Допускається незначна кількість оболонок ікринок – «лопанців». Що стосується консистенції, то найпривабливішою є пружна ікра, в якій ікринки добре відокремлюються одної від одної. Щоб запобігти злипанню ікринок, до ікри додають соняшникову олію. Запах і смак мають бути приємні, властиві для  ікри риб, можливий слабкий присмак гірчинки, наприклад, для ікри нерки.
Якщо ж говорити про особливості ікри різної риби, то під традиційне розуміння споживача «червона ікра» підпадає ікра кети й горбуші: вона за кольором швидше помаранчева, ніж червона, ікринки великі, присмак гіркоти практично відсутній. Колір ікри нерки – червоний, яскраво-червоний. На смак ікра нерки вирізняється наявністю природної гірчинки. Ікра форелі на тлі інших вирізняється більш щільною оболонкою ікринок. Оцінки за органолептичними показниками ікри, а також коментарі до них наведені в таблиці нижче.


Ціна і якість
Що стосується ціни ікри, то через те, що баночки ікри різні за масою (є і по 130, і по 120 г), порівнювали вартість 100 г продукту. Цього року ціна за 100 г продукту коливається від 37 до 72 грн. Важливий висновок тестування: є чітка залежність ціни ікри від її якості: що дорожчою є ікра, то краща її якість.
Найдоступніший за ціною зразок ікри – «АСС» (36,55 грн. за 100 г) – отримав лише оцінку «задовільно». Така само оцінка і у ікри «Анива».
Загальна оцінка «добре» у червоної ікри «Фуршет», «Російський посол», «Дальморе» та «Острів».
«Відмінників» за результатами тесту в цьому році троє: «Камчадал», «Шаланда» і Flagman.
У цілому результати тесту виявилися позитивними: незважаючи на всі підозри, якісна ікра в Україні все ж таки є. А головне, що, тестуючи відомі бренди, ми вже вкотре переконуємося в стабільності їх високої якості.


Підготовлено за матеріалами: http://test.org.ua/
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Без-категории
День рождения на даче: меню, сервировка, развлечения
Очень многие из тех, кто родился летом, любят отмечать свой день рождения на природе. У речки, в лесу или на даче. Пожалуй, это и есть самый лучший вариант.
Выбирайте стиль своего пикника!
Обычные посиделки у костра с шашлыками уже поднадоели? Почему бы не устроить вылазку на природу в стиле прованс, приготовив что-нибудь особенное, или сделать классический пикник по-английски?!
Применение кинзы и кориандра в кулинарии
В кулинарии кинза применяется для приготовления салатов, риса, картофеля, жареной свинины, компота из яблок и консервирования фруктов.
Все материалы раздела
Острый мясной салат
Острый мясной салат
Пикантный, острый салат с удивительным вкусом и ароматом.
84
Закуска «Оливье-рулет»
Закуска «Оливье-рулет»
Привычный нам салат «Оливье» превращается в эффектную новогоднюю закуску.
169
Рождественский пост 2017-2018: что нельзя есть и что можно
Рождественский пост 2017-2018: что нельзя есть и что можно
Это пост-подготовка к великому празднику Рождества.
452
Как сделать ёлочку из печенья: мастер-класс (фото)
Как сделать ёлочку из печенья: мастер-класс (фото)
Порадовать таким ярким презентом можно не только подруг, но и коллег. Всем будет и приятно, и вкусно!
2008
Десерт дня: кокосовый рулет без выпечки «Баунти»
Десерт дня: кокосовый рулет без выпечки «Баунти»
Быстрый десерт поможет побаловать себя и близких сладеньким без особенных проблем!
2677
Лодочки из слоеного теста с начинкой: новогодние закуски
Лодочки из слоеного теста с начинкой: новогодние закуски
Лодочки из слоеного теста – это восхитительное блюдо, от которого не под силу будет отказаться даже самому капризному гостю.
346
Оригинальное блюдо к новогоднему столу: цыпленок с грибами и языком
Оригинальное блюдо к новогоднему столу: цыпленок с грибами и языком
Это блюдо невероятно вкусное и сочное. Обязательно приготовьте мясо по этому рецепту, если еще не придумали какие блюда ...
264
Сервировка новогоднего стола: 3 лучших стиля
Сервировка новогоднего стола: 3 лучших стиля
Сервировка стола – это настоящее искусство, требующее соблюдения должных правил по всем высшим канонам, которые сводятся ...
419
Вверх