Знову тестували червону ікру... - Smak.ua

Знову тестували червону ікру...

Центр незалежних експертиз «Тест» цього року провів чергове тестування червоної ікри, що продається в Україні.
Знову тестували червону ікру... - Smak.ua

Центр незалежних експертиз «Тест»цього року провів чергове тестування червоної ікри, що продається в Україні. Для тесту було відібрано 9 торгових марок. Тестування червоної ікри проходило за класичною схемою: оцінка маркування та упаковки, перевірка продукту в лабораторії, а також оцінка смакових особливостей продукту.

Маркування та упаковка
Упаковка ікри приємно порадувала: всі баночки мають ключик для легкого розтину. А ось до маркування зауваження були. Так, на етикетках продукції «Острів», «Дальморе», «Російський посол» і «Фуршет» не позначена риба, від якої була взята ікра. А адже це принципово важливий момент, від якого залежать смакові особливості і ціна продукту. Поняття «лососева ікра» означає, що вона була взята від риб сімейства лососевих: кети, горбуші, нерки, форелі і т.д.
На ікрі «АСС» маркування нанесене надто дрібним чорним шрифтом на темно-зеленому тлі – в результаті взагалі не читається. За таке знущання над споживачем оцінка за маркування цього продукту знижена до «погано». Задрібний шрифт у ікри «Дальморе» та «Острів», але все ж краще ніж у «АСС».

Лабораторні дослідження
Під час лабораторних досліджень в ікрі перевірили масу нетто і вміст консервантів. Недовага – один з найдавніших і найпоширеніших способів фальсифікації. Для ікри це особливо актуально, якщо зважати на її чималу вартість. Допустиме відхилення за масою нетто в менший бік становить 3%. У цю норму «вклалися» всі 9 зразків, хоча «Остров», «Анива» і «Фуршет» виявилися точно на межі цієї норми.
Що стосується консервантів, то в минулому тестуванні у двох зразків було зафіксовано перевищення їх вмісту. Цього разу обійшлося: кількість і уротропіну, і сорбінової кислоти не перевищувала передбачених 0,1% щодо кожної речовини. Трохи дивно, що в ікрі «Російський посол» не було виявлено окрім до цих двох консервантів ще й «обіцяний» бензоат натрію. Цей третій консервант також був перевірений у всіх зразках про всяк випадок, але виявлений в ікрі не був.
В результаті за фізико-хімічними показниками до ікри зауважень не виявилося, і вирішальним фактором при виведенні загальних оцінок стала органолептика.
 
Органолептична оцінка
Вимоги до органолептичних показників ікри є такими. Зовні ікринки мають бути чисті, цілі, однорідні за кольором, без плівок. Допускається незначна кількість оболонок ікринок – «лопанців». Що стосується консистенції, то найпривабливішою є пружна ікра, в якій ікринки добре відокремлюються одної від одної. Щоб запобігти злипанню ікринок, до ікри додають соняшникову олію. Запах і смак мають бути приємні, властиві для  ікри риб, можливий слабкий присмак гірчинки, наприклад, для ікри нерки.
Якщо ж говорити про особливості ікри різної риби, то під традиційне розуміння споживача «червона ікра» підпадає ікра кети й горбуші: вона за кольором швидше помаранчева, ніж червона, ікринки великі, присмак гіркоти практично відсутній. Колір ікри нерки – червоний, яскраво-червоний. На смак ікра нерки вирізняється наявністю природної гірчинки. Ікра форелі на тлі інших вирізняється більш щільною оболонкою ікринок. Оцінки за органолептичними показниками ікри, а також коментарі до них наведені в таблиці нижче.


Ціна і якість
Що стосується ціни ікри, то через те, що баночки ікри різні за масою (є і по 130, і по 120 г), порівнювали вартість 100 г продукту. Цього року ціна за 100 г продукту коливається від 37 до 72 грн. Важливий висновок тестування: є чітка залежність ціни ікри від її якості: що дорожчою є ікра, то краща її якість.
Найдоступніший за ціною зразок ікри – «АСС» (36,55 грн. за 100 г) – отримав лише оцінку «задовільно». Така само оцінка і у ікри «Анива».
Загальна оцінка «добре» у червоної ікри «Фуршет», «Російський посол», «Дальморе» та «Острів».
«Відмінників» за результатами тесту в цьому році троє: «Камчадал», «Шаланда» і Flagman.
У цілому результати тесту виявилися позитивними: незважаючи на всі підозри, якісна ікра в Україні все ж таки є. А головне, що, тестуючи відомі бренди, ми вже вкотре переконуємося в стабільності їх високої якості.

Підготовлено за матеріалами: http://test.org.ua/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Без-категории
Smak.ua – Абсолютный Фаворит Успеха в номинации «Кулинарный портал»
Вчера, 5 июня, в Киеве в концерт-холле FreeДом прошла 11-я ежегодная торжественная церемония награждения победителей Конкурса торговых марок «Фавориты Успеха»!
Меню из блюд с редькой
Несмотря на то, что редька сейчас далеко не самый популярный продукт, в холодную пору года, ее все таки стоит включить в рацион. Ведь в этом корнеплоде содержатся полезные вещества, которые помогут противостоять простуде.
Меню из блюд с уткой
Выходные – это небольшой праздник для каждого из нас, так почему бы не приготовить праздничное блюдо – запеченную утку. Кстати, из утиного мяса можно делать и другие вкусные блюда.
Все материалы раздела
Стейк из норвежской семги на гриле под лимонно-пряным соусом
Стейк из норвежской семги на гриле под лимонно-пряным соусом
Вкус норвежской семги на гриле прекрасно подчеркнет соус на основе меда и лимонного сока с пряными травами.
165
Мясо по-французски с помидорами
Мясо по-французски с помидорами
Простое, но в то же время пикантное блюдо, приготовление которого займет у вас всего 25 минут.
126
Фасоль в мультиварке: простой рецепт
Фасоль в мультиварке: простой рецепт
Готовить фасоль в мультиварке намного удобней, чем на плите. Вкусный наваристый суп приготовится сам, пока Вы заняты ...
158
Котлеты из кролика с гарниром из спаржи
Котлеты из кролика с гарниром из спаржи
Очень вкусные и сочные котлетки с гарниром из спаржи.
66
Поведение за столом в японских ресторанах: 6 главных правил
Поведение за столом в японских ресторанах: 6 главных правил
Япония - это культурная страна, и неподобающее поведение неприемлемо. Для тех, кто собирается посетить эту прекрасную ...
401
Блинчики в апельсиново-лимонном соусе
Блинчики в апельсиново-лимонном соусе
Обычные блины можно подать очень необычно. Как? Ответ ищите в этом рецепте.
175
Сырный пирог от Нины Матвиенко
Сырный пирог от Нины Матвиенко
Известная украинская певица Нина Матвиенко делится рецептом простого домашнего пирога с сыром.
725
Китайский Новый год: особенности восточного праздника
Китайский Новый год: особенности восточного праздника
Казалось бы, все новогодние праздники остались позади – Новый год и Рождество, даже Старый Новый год прошел давным-давно. ...
640
Вверх