Наталія Мосейчук підтримує дітей на карантині

Проєкт "Право на освіту" забезпечує онлайн навчання для маленьких пацієнтів
Наталія Мосейчук підтримує дітей на карантині
У зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 і оголошенням карантину по всій території України, соціальний проєкт 1+1 медіа Право на освіту Наталії Мосейчук, що займається організацією доступу до шкільного навчання маленьких пацієнтів, - влаштовує для них єдину можливість у цей час навчатися – це навчатися дистанційно, -  щоб вони могли не відставати від уроків, пройти ДПА і ЗНО, вчитися так, як це робить більшість дітей в школах зараз.
Право на освіту заручилися підтримкою центру освіти Оптима, що надала перші сто навчальних місць. Навчання в цій дистанційній школі відбувається відповідно до державних навчальних програм. Викладачі готові допомогти кожному учню в усьому від переведення з іншої школи і закінчуючи якісною підготовкою до ЗНО та вступу до ВНЗ. 
«Радію, що діджітал навчання вже готове працювати для школяриків із наших шкіл Супергероїв, дітлахів з проекту Здійсни мрію по всій Україні, і не тільки, ми вже почали реєструвати бажаючих дітей. Наш партнер – центр освіти Оптима – зробив дистанційне навчання можливим. І маленькі пацієнти лікарень та ті, які на реабілітації вдома вже користуються таким сервісом. Це розвиток та насамперед важлива психологічна підтримка наших дітей. Ми дорослі маємо дбати про їх майбутнє. Нехай коронавірус обійде стороною», - говорить куратор проєкту, ведуча ТСН на 1+1 Наталія Мосейчук.
Тепер команда та куратор проєкту Право на освіту, яким опікується телеведуча Наталія Мосейчук та Школа супергероїв продовжить спілкування з освітянами, учнями в лікарнях, маленькими пацієнтами, які вдома, батьками, партнерами в  онлайн форматі. Команда проекту буде дотримуватися всіх вимог закону, порад медиків та епідеміологів, і  зробить максимально все заради безпеки дітей та їх родин. 
Для дистанційного навчання дітлахів, які лікуються у лікарні або проходять курс реабілітації вдома, все досить просто – потрібно лише ім'я, прізвище учня, адреса електронної пошти і вказати клас. Навчатись в такій школі можна з будь-якого місця світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття. Далі учнем опікується вчитель-куратор. Тож, кому потрібна школа вдома чи в лікарні – звертайтеся.
Директор дистанційної школи «Оптима» Ольга Білодід: «Дитина може отримати якісну освіту за державним стандартом, не відвідуючи безпосередньо школу, це просто і цілком реально, єдине це доступ до Інтернету. Хочу всіх заспокоїти, без паніки! Учні  успішно закінчать навчальній рік, складуть ДПА дистанційно, підготуються до ЗНО навіть в умовах карантину. Сучасне дистанційне навчання – ефективне, комфортне, захопливе та цікаве. Ми готові підтримати технічними можливостями- гаджетами, тих дітей яким це дуже потрібно».
Вже перші 17 учнів- підопічних проекту Здійсни мрію подали заявку і найближчими днями розпочнуть онлайн навчання. Маленьких пацієнтів лікарень викладачі будуть розвивати, відволікати від щоденного лікувального процесу, дарувати позитивні емоції та психологічну підтримку.  
В той же час, і Школа супергероїв в лікарнях перейшла на дистанційну форму навчання –  улюблені вчителі на зв’язку зі своїми підопічними учнями у Києві та Житомирі в інтернет, готується онлайн-платформа,  Telegram канал, підбирається матеріал для дистанційного навчання для всіх бажаючих дітей країни.  
Також, Наталія Мосейчук рекомендує переглянути влоги від проекту Вища школа Медіа 1+1, де журналісти ТСН діляться своїми секретами та досвідом журналістської справи. Найближчим часом проєкт готує декілька освітніх он-лайн заходів.
Нагадаємо, що Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про введення обмежувальних заходів, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Так, всі освітні установи будуть закриті попередньо до 3 квітня, а діти будуть навчатися дистанційно. ВООЗ оголосив пандемію. Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ та МОН.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Афиша мероприятий
Мандруй Україною: три дня с Дмитрием Комаровым
Накануне выхода новой тревел-прогаммы «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», которая стартует 9 мая в 10.50 на «1+1», культовый украинский путешественник Дима Комаров пригласил коллег из ведущих украинских СМИ
Страстная пятница: главные запреты дня
Страстная пятница – день, когда был распят Сын Божий и принял смерть мученика во искупление грехов всего человечества. Для христиан это самый траурный день в году.
Пасхальные приметы: что стоит знать?
Пасха - это праздник победы жизни над смертью. Давайте узнаем, какие же приметы этого дня помогут нам предугадать будущую погоду?
Чистый четверг: приметы, традиции
Многие православные христиане и представители других вероисповеданий целый год ждут чистый четверг.  Для верующих это день очищения, светлых мыслей, прощения, молитв.
Великая суббота перед Пасхой: приметы, ритуалы, что можно, а что запрещено
Страстная суббота или Великая суббота наступает перед самой Пасхой. В ночь с субботы на воскресенье с 01 на 02 мая все православные христиане празднуют Пасху.
Все материалы раздела
Идеальное сочетание вина и сыра
Идеальное сочетание вина и сыра
Когда возникает вопрос, что же подать с вином, первая мысль – сыр. Но как же правильно сочетать сыр с вином, для каких сортов вина какой подобрать сыр?
Май на даче: что можно высадить в открытый грунт?
Май на даче: что можно высадить в открытый грунт?
В мае выгодно и полезно высаживать многие культуры - погода этому способствует
Как выбрать мясо для шашлыка
Как выбрать мясо для шашлыка
Выбор мяса для пикника - целое искусство. Мы дадим подробные практические советы, что предпочесть для вкусного барбекю.
Закуски с которыми лучше всего сочетается розовое вино
Закуски с которыми лучше всего сочетается розовое вино
Шеф повар Эктор Хименес-Браво рассказал, с чем лучше всего подавать розовое вино и какие закуски больше всего к нему подходят.
Куриные корзинки с начинкой из сыра и грибов
Куриные корзинки с начинкой из сыра и грибов
Куриные корзинки с грибной начинкой относится к тем блюдам, которые достаточно просто и быстро готовятся, но удивляют своим изысканным видом и вкусом.
Пять лучших видом сыров к пасте
Пять лучших видом сыров к пасте
Порой мы легкомысленно относимся к выбору сыра для приготовления разных блюд. Но правильно подобранный сыр улучшает вкус пасты и придает ей дополнительную текстуру.
Топ-3 рецепта салата «Тиффани»
Топ-3 рецепта салата «Тиффани»
Во время подготовки праздничного меню - вспомните и о любимом многими салате с виноградом, тем более, что вариантов его приготовления - множество.
5 необычных рецептов из редиса
5 необычных рецептов из редиса
Smak.ua подобрал несколько рецептиков блюд из редиски, которые вам непременно понравятся. А еще позволят разнообразить ваше повседневное меню, дополнив его блюдами не только вкусными, но и полезными.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK