Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?

Вирішили дізнатися, як люди раніше проводили дозвілля. Виявилося, що серед інших інтересів розповсюдженим було і ворожіння на харчах. Зібрали для вас найцікавіші!
Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?

Алевромантія

Ворожіння за допомогою борошна. Слово походить від двох грецьких слів «алеврон» - мука та «мантія» - передбачення. Перша згадка про таке ворожіння знайдено на клинописних табличках 2-го тисячоліття до нашої ери. Борошно розсипали невеликими купками і передбачали майбутнє по їх формі. З часом греки почали запікати смужки паперу з фразами філософів всередині пирога або печива. Їх роздавали тим, кого цікавила власна доля. Іншим способом було випікання кульок з борошна із пропозиціями всередині. Кульки перемішували дев'ять разів і роздавали людям. А ще можна було ворожити за малюнками, що лишилися на мисці після того, як замісили тісто.
 
Сучасні печива з передбаченнями - це відгомін тих давніх способів ворожіння.

Аломантія

Давнє ворожіння за допомогою солі. Подібно до багатьох інших форм ворожіння, провісник кидав купку солі у повітря та інтерпретував візерунки, які виходили з кристалів, що впали на землю. Також читали візерунки утворені залишками сольового розчину в чаші. Одна з форм аломантії полягала у киданні солі у вогонь.
Так як сіль була пов'язана з успіхом, то деякі древні традиції збереглися в забобонах, таких як майбутня невдача, коли сільничка перекидається або звичай кидати сіль через ліве плече для удачі.
 

Альфітомантія

Ворожіння по ячмінним коржикам. Це навіть не зовсім ворожіння, скільки випробування. Якщо когось із групи підозрювали в злочині, кожному учаснику пропонувалося з'їсти ячмінний коржмк. Передбачалося, що у винного буде нетравлення шлунка.

Фавомантія

Ворожіння на бобах. Боби кидали на землю і вивчали закономірності в яких вони випадають. У багатьох культурах присутні різні форми фавомантіі. Термін походить від назви садових кінських бобів. Її практикували волхви на Русі, а також жителі Кавказу та Боснії і Герцеговини. Ворожбит кладе 41 білу квасолину на поверхню, розділяючи боби на дрібніші групи. Отримана кількість бобів в кожній групі інтерпретується як сприятливий або несприятливий знак для різних аспектів життя. 
І слов'янські і боснійські методи схожі і, найімовірніше, мають спільне походження. Оскільки цього методу немає на Заході, цілком можливо, що зародилось воно на Близькому Сході. Схожий метод існує в Ірані з використанням п'ятдесяти трьох горошин.

Крітомантія

Це також ворожіння на ячмінних коржиках з яких віщуни отримували інформацію про майбутні події. Жертовні коржі перетиралися в порошок, а потім з них робили пасту. Такий метод використали індіанці, що жили в Америці. Племена сучасної Арізони використовували суміш подрібнених зерен в якості ритуального жертвопринесення. Термін "крітомантія" також використовується для ворожіння по зернам злаків. А ось давньогрецькі віщуни вважали, що ворожити потрібно за допомогою кукурудзяних зерен. Віщун розсипав зерна або на шкуру щойно принесених в жертву тварин, або на тканину і шукав відповіді на питання. Схоже ворожіння було виявлено і в Стародавньому Єгипті, і в Перу, там знахарі шукали знаки в випадкових формах зерен кукурудзи.

Ойномантія

Ворожіння по вину. Одна з найдавніших технік, ойномантія, виконувалася жрицею, що називалась вакханка і була під захистом римського бога - Вакха. Ойномантія все ще практикується, а техніка полягає в наступному: вино проливають на тканину або папір і досліджують плями, що утворилися. 

Тасеографія

Це ворожіння на чайному листі, кавовій гущі або вином осаді. У сучасній практиці можна також читати по осаду інших напоїв, таких як гарячий шоколад, пиво або сік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Помочь журналистам

Интересные Факты
Блины, чизкейк и рагу: самые древние блюда, которые популярны до сих пор
История кулинарии начинается тогда, когда человек впервые пробует приготовить еду, т.е. очень и очень давно.
Як відкрився перший у світі ресторан?
Нескінченно дивитись можна лише на 3 речі: як тече вода, як горить вогонь і на майстерність приготування їжі
ТОП-5 самых опасных продуктов в мире
Экстремальная еда для самых смелых. А вы любите деликатесы? Чем балуют себя гурманы, которые любят острые ощущения? Представляем топ-5 самых опасных блюд на планете.
Сьели подчистую: животные и растения, которые стали жертвой человека
Человек - хищник с момента своего появления. Но его жадность и ненасытность привели к утрате не только деликатесных блюд, но и целых видов птиц, животных и растений.
Топ-10 відомих страв, які були вигадані бідняками
Цікаво, але деякі ресторанні страви раніше були не делікатесами, а їжею бідняків! Тож ми підготували для вас декілька цікавих фактів!
Все материалы раздела
Облепиховое повидло Energy: пошаговый рецепт
Облепиховое повидло Energy: пошаговый рецепт
Плоды облепихи содержат широкий спектр витаминов, органических кислот, микроэлементов, дубильные вещества, являются незаменимым источником антиоксидантов
5 нових функцій AirPods Pro 2
5 нових функцій AirPods Pro 2
Нове покоління AirPods Pro отримає підтримку стандарту LE Audio
Швидкий рецепт маринування будь-яких грибів
Швидкий рецепт маринування будь-яких грибів
Перед вами - найкращий і найпростіший рецепт маринування будь-яких грибів.
Що пити і їсти в спеку
Що пити і їсти в спеку
Останніми роками літо б'є всі рекорди температури, і вчені кажуть, що в майбутньому спека може стати якщо не нормою, то частим явищем.
Блины, чизкейк и рагу: самые древние блюда, которые популярны до сих пор
Блины, чизкейк и рагу: самые древние блюда, которые популярны до сих пор
История кулинарии начинается тогда, когда человек впервые пробует приготовить еду, т.е. очень и очень давно.
Тефтелі з рисом - швидкі, смачні та бюджетні
Тефтелі з рисом - швидкі, смачні та бюджетні
Цю страву можна заготовити про запас, заморозивши напівфабрикати в морозилці
ТОП-рецептів смачних літніх страв
ТОП-рецептів смачних літніх страв
Літо - чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу.
Баклажани з горіхами в томатному соусі - Смачний світ з Євгеном Клопотенко
Баклажани з горіхами в томатному соусі - Смачний світ з Євгеном Клопотенко
Проект "Смачний світ з Євгеном Клопотенко" набирає обертів. Сьогодні Вірменія. Женя готує таку смакоту, від якої неможливо відірватися, - баклажани з горіхами в томатному соусі.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK