Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?

Вирішили дізнатися, як люди раніше проводили дозвілля. Виявилося, що серед інших інтересів розповсюдженим було і ворожіння на харчах. Зібрали для вас найцікавіші!
Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?

Алевромантія

Ворожіння за допомогою борошна. Слово походить від двох грецьких слів «алеврон» - мука та «мантія» - передбачення. Перша згадка про таке ворожіння знайдено на клинописних табличках 2-го тисячоліття до нашої ери. Борошно розсипали невеликими купками і передбачали майбутнє по їх формі. З часом греки почали запікати смужки паперу з фразами філософів всередині пирога або печива. Їх роздавали тим, кого цікавила власна доля. Іншим способом було випікання кульок з борошна із пропозиціями всередині. Кульки перемішували дев'ять разів і роздавали людям. А ще можна було ворожити за малюнками, що лишилися на мисці після того, як замісили тісто.
 
Сучасні печива з передбаченнями - це відгомін тих давніх способів ворожіння.

Аломантія

Давнє ворожіння за допомогою солі. Подібно до багатьох інших форм ворожіння, провісник кидав купку солі у повітря та інтерпретував візерунки, які виходили з кристалів, що впали на землю. Також читали візерунки утворені залишками сольового розчину в чаші. Одна з форм аломантії полягала у киданні солі у вогонь.
Так як сіль була пов'язана з успіхом, то деякі древні традиції збереглися в забобонах, таких як майбутня невдача, коли сільничка перекидається або звичай кидати сіль через ліве плече для удачі.
 

Альфітомантія

Ворожіння по ячмінним коржикам. Це навіть не зовсім ворожіння, скільки випробування. Якщо когось із групи підозрювали в злочині, кожному учаснику пропонувалося з'їсти ячмінний коржмк. Передбачалося, що у винного буде нетравлення шлунка.

Фавомантія

Ворожіння на бобах. Боби кидали на землю і вивчали закономірності в яких вони випадають. У багатьох культурах присутні різні форми фавомантіі. Термін походить від назви садових кінських бобів. Її практикували волхви на Русі, а також жителі Кавказу та Боснії і Герцеговини. Ворожбит кладе 41 білу квасолину на поверхню, розділяючи боби на дрібніші групи. Отримана кількість бобів в кожній групі інтерпретується як сприятливий або несприятливий знак для різних аспектів життя. 
І слов'янські і боснійські методи схожі і, найімовірніше, мають спільне походження. Оскільки цього методу немає на Заході, цілком можливо, що зародилось воно на Близькому Сході. Схожий метод існує в Ірані з використанням п'ятдесяти трьох горошин.

Крітомантія

Це також ворожіння на ячмінних коржиках з яких віщуни отримували інформацію про майбутні події. Жертовні коржі перетиралися в порошок, а потім з них робили пасту. Такий метод використали індіанці, що жили в Америці. Племена сучасної Арізони використовували суміш подрібнених зерен в якості ритуального жертвопринесення. Термін "крітомантія" також використовується для ворожіння по зернам злаків. А ось давньогрецькі віщуни вважали, що ворожити потрібно за допомогою кукурудзяних зерен. Віщун розсипав зерна або на шкуру щойно принесених в жертву тварин, або на тканину і шукав відповіді на питання. Схоже ворожіння було виявлено і в Стародавньому Єгипті, і в Перу, там знахарі шукали знаки в випадкових формах зерен кукурудзи.

Ойномантія

Ворожіння по вину. Одна з найдавніших технік, ойномантія, виконувалася жрицею, що називалась вакханка і була під захистом римського бога - Вакха. Ойномантія все ще практикується, а техніка полягає в наступному: вино проливають на тканину або папір і досліджують плями, що утворилися. 

Тасеографія

Це ворожіння на чайному листі, кавовій гущі або вином осаді. У сучасній практиці можна також читати по осаду інших напоїв, таких як гарячий шоколад, пиво або сік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
ЯК ЗБЕРІГАТИ ПРОДУКТИ ДОВШЕ
Интересные Факты
Дэн Крету: как делать скульптуры из продуктов
В его руках апельсин превращается в велосипед, огурец в фотоаппарат, а семечки в футбольный мяч. Фотографии с его работами не подвергаются никакой цифровой обработке.
Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?
Вирішили дізнатися, як люди раніше проводили дозвілля. Виявилося, що серед інших інтересів розповсюдженим було і ворожіння на харчах. Зібрали для вас найцікавіші!
Херсонські кавуни і вінницькі яблука: як виглядає карта найсмачніших українських продуктів
Херсонський кавун, мелітопольська черешня, карпатський мед і гуцульська овеча бринза. Це вже офіційно затверджені географічні назви продуктів українського виробництва.
Самые популярные 12 мифов о чае, которые давно пора развенчать
Любители чая скорее по предпочтениям делятся на любителей того или иного сорта чая. Но настоящие ценители такого удивительного напитка готовы на любые затраты, чтобы попробовать самый редкий и элитный сорт чая.
ТОП-5 блюд, названных именами людей
Сегодня мы хотим поделиться с вами небольшими историями, как были созданы любимые многими блюда, поведаем о людях, в честь которых они названы.
Все материалы раздела
Вкусный десерт: цукаты из арбузных корок
Вкусный десерт: цукаты из арбузных корок
Знаете ли вы, какой самый необычный вид цукатов? Это цукаты из арбузных корок. Вкусные полезные, главное натуральные сладости вполне можно приготовить дома.
Как правильно готовить кальмары
Как правильно готовить кальмары
Мясо кальмара очень полезное и питательное. Из кальмара можно приготовить множество разных блюд. Поговорим дальше, как выбирать и варить кальмары, чтобы в тарелке они не оказались резиновыми и безвкусными.
Сорбет из персиков и дыни
Сорбет из персиков и дыни
В такую жаркую летнюю погоду так и хочется чего-то легкого, фруктового и охлаждающего. Предлагаем приготовить сорбет из дыни и персика. Вкусно и очень просто!
Готовность экспериментировать с едой выглядит сексуально привлекательно для партнеров
Готовность экспериментировать с едой выглядит сексуально привлекательно для партнеров
Ученые выяснили, что люди, готовые пробовать незнакомую еду или новые блюда, кажутся окружающим более сексуально привлекательными
Салат и рисовая лапша: по-тайски
Салат и рисовая лапша: по-тайски
Тайская кухня это быстрое приготовление любого блюда. А тепловая обработка позволяет сохранить все полезные свойства продуктов. А еще тайскую кухню невозможно представить без сочетания сладкого, кислого и острого.
Болотное масло: самое старое масло в мире
Болотное масло: самое старое масло в мире
Старейшее в мире сохранившееся масло – «болотное масло» из Ирландии, которое хранится в Национальном музее.
ТОП-5 лучших рецептов освежающей окрошки
ТОП-5 лучших рецептов освежающей окрошки
С приходом жарких дней мы потихоньку начинаем приобщаться к летнему рациону – к обилию растительной пищи и холодным блюдам. Одно из любимых летних кушаний – окрошка.
Ореховые коржики
Ореховые коржики
Оригинальные, вкусные и очень сытные коржики с тремя видами орехов, несомненно, понравятся всем, кто их попробует.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK