Як з'явився весільний торт: цікава історія

Весільні торт має тисячолітню історію, а традиція робити багатоярусний торт з фігурками - це не випадковість, адже все має свої причини, навіть якщо с першого погляду вони не помітні
Як з'явився весільний торт: цікава історія
Весільний обряд, як і всі ритуали пов'язані з перетином межі, не обійдуться і без їжі. Бо їжа це не завжди частування, на великих святах вона відіграє роль обрядового символу. Історично склалося так, що для жінки і чоловіки весільні ритуали мають різну спрямованість. Якщо для жінки весільні дії пов'язані зі смертю:  її наряджають, прикрашають і переводять через міст / поріг / рушник, що як би натякає на той факт, що вмирає дівчина і народжується жінка; то для чоловіка весільний ритуал це ініціація і доведення того, що він повноправно може вважатися чоловіком та бути повноправним учасником у громаді старійшин. Але що об'єднує чоловіків і жінок у весільному ритуалі - це святковий торт.
Традиція розрізання торта нареченим і нареченою, налічує понад п'ять тисяч років. Свій початок вона бере із давнього повір'я, що дружба скріплюється переломом хліба. Тож саме хліб був прабатьком сучасного весільного торта.
 
За часів Римської імперії весільний хліб пекли із ячмінної або пшеничної муки
У 100 році до нашої ери римські гості кидали в наречену коржі власного приготування. Проте згодом було досягнуто компромісу, і хліб наречений став ламати над головою нареченої. Шматочки хліба він роздавав гостям, символічно ділячись своїм щастям та вдачею. Суть цієї традиції полягала у тому, що молода дружина має підкорятися чоловікові.
Саме тоді і з'явився новий символ весільної традиції - крихти від хліба або «confarreatio», що буквально означає «з'їдаючи разом». Пізніше confarreatio перетворилися в конфетті, яке й досі кидають в нареченого і наречену на весіллях по всьому світу. 
А ось в Шотландії хліб пекли з вівсяної муки, і така традиція зберігалася аж до 19-го століття. У Північній Шотландії подруги нареченої полегшували цей звичай тим, що клали на голову нареченої серветку, а на неї ставили корзину, в якій і знаходилася вівсяний коржик.
Весільний хліб у тому чи іншому вигляді існував у всіх культурах світу. Наприклад, в стародавньому Китаї сім'я нареченого посилала нареченій чотири хлібних пирога, їх потрібно було підкинути вгору і зловити в простирадло, яку тримали над головою. При підкиданні кожного з пирогів наречена цитувала вірші про заміжжя, відзначаючи таким чином свій відхід з батьківського дому до чоловіка.
У слов'ян, в язичницькі часи, священним хлібом вважався каравай, без нього неможливо було жодне весілля. 
Каравай, як обрядова їжа і символ сонця, готувався із дотриманням багатьох правил.
Готувати тісто могла тільки заміжня жінка, випікати - чоловік, а нарізати - дитина. Роздачу шматочків короваю, під спеціальні пісні, довіряли - сватові. До початку освячення шлюбу молоді повинні були першими торкнутися караваю головами і поплакати. Весільні караваї прикрашали складними візерунками і гілочками калини, бо ж вона є символом переходу з одного світу до іншого.
А ось у середньовічній Англії весільний пиріг виглядав, як купа з маленьких солодких булочок, і цілуючись над нею, молодята «прирікали» себе на щасливе багатодітне життя. 
З цієї традиції бере початок звичай вінчати весільний торт фігурками молодят.
До речі, так з'явився "крокембуш". У 1660-х роках один французький кондитер відвідав Лондон і був вражений тим, наскільки безладно і неестетично складалися традиційні англійські весільні пироги. Так гора перетворилася у витончений торт.
Останнім часом в прикрасі тортів все більшу популярність отримують букети з живих, зацукрованих або марципанових квітів.
 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Интересные Факты
Работа врачом в Германии
Привлечение иностранных специалистов активно приветствуется в германской медицине. К переезду в ФРГ наших врачей мотивирует достойная оплата и хорошие условия труда
Тот самый рецепт печенья девочек-скаутов
Печеньки скаутов давно стали американским мемом и культурным явлением. Однажды настоящая героиня новостей продала 300 пачек лакомства под магазином медицинского каннабиса. Но началась эта история более века тому.
«Курица бедняка»: королевское блюдо из Китая
В китайском городе Ханджоу есть своя кулинарная звезда. Несмотря на свое название, блюдо стоит немалых денег и подается в лучших ресторанах
Лунхудоу: «борьба дракона с тигром» в одной тарелке
В китайской провинции Гуадун вы можете попробовать деликатес из ядовитых змей и дикой кошки.  «Борьба дракона с тигром» - буквальный перевод названия этого необычного блюда.
Илон Маск может решить проблему голода во всем мире
Илон Маск готов пожертвовать на борьбу с голодом шесть миллиардов долларов. Об этом основатель компаний Тesla и Space X заявил в своем официальном аккаунте в Твиттер.
Все материалы раздела
Итальянская классика: ризотто с креветками и белым вином
Итальянская классика: ризотто с креветками и белым вином
Для того, чтобы у вас получилось настоящее ризотто - выбирайте для приготовления этого блюда рис арборио или карнароли.
Фаршированный цыпленок без костей
Фаршированный цыпленок без костей
Чем удивить гостей на Новый год? Здесь нужно нечто пикантное и экстравагантное. Наш рецепт - как раз на такой случай. Шпинат в этом блюде можно использовать замороженный.
Как облако: дрожжевое тесто на молочной сыворотке
Как облако: дрожжевое тесто на молочной сыворотке
Дрожжевое тесто на сыворотке получается необыкновенно нежным, мягким и пушистым, а готовая выпечка из него порадует вас своей сочностью, воздушностью, тонким вкусом и приятным ароматом.
Свиные ребра с медово-яблочным соусом
Свиные ребра с медово-яблочным соусом
Если вы хотите найти самый короткий путь к сердцу мужчины, приготовьте ребра по нашему рецепту. Чудесный аромат меда и кислинка яблок оттенят честный вкус мяса, которое понравится даже самым неприступным строптивцам
Что нельзя замораживать в холодильнике
Что нельзя замораживать в холодильнике
В глубине морозилки порой можно найти самые неожиданные запасы. И даже не знаешь как они туда попали. Ведь морозилка может выдержать все, чего не скажешь о некоторых типах продуктов.
Быстрый ужин: запеканка с цветной капустой и ветчиной
Быстрый ужин: запеканка с цветной капустой и ветчиной
Запеканка из цветной капусты с ветчиной получается очень нежной, сытной и вкусной, а благодаря соусу еще и сочной. Тот вариант, когда нет времени и желания готовить и основное блюдо, и гарнир
Тайский суп «Том ям» от Евгения Клопотенко
Тайский суп «Том ям» от Евгения Клопотенко
Какое блюдо скрывается за диковинными словами Том Ям - и как его правильно приготовить, знает Евгений Клопотенко.
Паста с лососем и зеленым горошком
Паста с лососем и зеленым горошком
Такие нарядные и вкусные спагетти очень легко приготовить даже вечером буднего дня. Вы можете заменить лосось тунцом в собственном соку.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK