Як з'явився весільний торт: цікава історія

Весільні торт має тисячолітню історію, а традиція робити багатоярусний торт з фігурками - це не випадковість, адже все має свої причини, навіть якщо с першого погляду вони не помітні
Як з'явився весільний торт: цікава історія
Весільний обряд, як і всі ритуали пов'язані з перетином межі, не обійдуться і без їжі. Бо їжа це не завжди частування, на великих святах вона відіграє роль обрядового символу. Історично склалося так, що для жінки і чоловіки весільні ритуали мають різну спрямованість. Якщо для жінки весільні дії пов'язані зі смертю:  її наряджають, прикрашають і переводять через міст / поріг / рушник, що як би натякає на той факт, що вмирає дівчина і народжується жінка; то для чоловіка весільний ритуал це ініціація і доведення того, що він повноправно може вважатися чоловіком та бути повноправним учасником у громаді старійшин. Але що об'єднує чоловіків і жінок у весільному ритуалі - це святковий торт.
Традиція розрізання торта нареченим і нареченою, налічує понад п'ять тисяч років. Свій початок вона бере із давнього повір'я, що дружба скріплюється переломом хліба. Тож саме хліб був прабатьком сучасного весільного торта.
 
За часів Римської імперії весільний хліб пекли із ячмінної або пшеничної муки
У 100 році до нашої ери римські гості кидали в наречену коржі власного приготування. Проте згодом було досягнуто компромісу, і хліб наречений став ламати над головою нареченої. Шматочки хліба він роздавав гостям, символічно ділячись своїм щастям та вдачею. Суть цієї традиції полягала у тому, що молода дружина має підкорятися чоловікові.
Саме тоді і з'явився новий символ весільної традиції - крихти від хліба або «confarreatio», що буквально означає «з'їдаючи разом». Пізніше confarreatio перетворилися в конфетті, яке й досі кидають в нареченого і наречену на весіллях по всьому світу. 
А ось в Шотландії хліб пекли з вівсяної муки, і така традиція зберігалася аж до 19-го століття. У Північній Шотландії подруги нареченої полегшували цей звичай тим, що клали на голову нареченої серветку, а на неї ставили корзину, в якій і знаходилася вівсяний коржик.
Весільний хліб у тому чи іншому вигляді існував у всіх культурах світу. Наприклад, в стародавньому Китаї сім'я нареченого посилала нареченій чотири хлібних пирога, їх потрібно було підкинути вгору і зловити в простирадло, яку тримали над головою. При підкиданні кожного з пирогів наречена цитувала вірші про заміжжя, відзначаючи таким чином свій відхід з батьківського дому до чоловіка.
У слов'ян, в язичницькі часи, священним хлібом вважався каравай, без нього неможливо було жодне весілля. 
Каравай, як обрядова їжа і символ сонця, готувався із дотриманням багатьох правил.
Готувати тісто могла тільки заміжня жінка, випікати - чоловік, а нарізати - дитина. Роздачу шматочків короваю, під спеціальні пісні, довіряли - сватові. До початку освячення шлюбу молоді повинні були першими торкнутися караваю головами і поплакати. Весільні караваї прикрашали складними візерунками і гілочками калини, бо ж вона є символом переходу з одного світу до іншого.
А ось у середньовічній Англії весільний пиріг виглядав, як купа з маленьких солодких булочок, і цілуючись над нею, молодята «прирікали» себе на щасливе багатодітне життя. 
З цієї традиції бере початок звичай вінчати весільний торт фігурками молодят.
До речі, так з'явився "крокембуш". У 1660-х роках один французький кондитер відвідав Лондон і був вражений тим, наскільки безладно і неестетично складалися традиційні англійські весільні пироги. Так гора перетворилася у витончений торт.
Останнім часом в прикрасі тортів все більшу популярність отримують букети з живих, зацукрованих або марципанових квітів.
 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
ЯК ЗБЕРІГАТИ ПРОДУКТИ ДОВШЕ
Интересные Факты
Дэн Крету: как делать скульптуры из продуктов
В его руках апельсин превращается в велосипед, огурец в фотоаппарат, а семечки в футбольный мяч. Фотографии с его работами не подвергаются никакой цифровой обработке.
Ворожіння на харчах: найцікавіші звичаї?
Вирішили дізнатися, як люди раніше проводили дозвілля. Виявилося, що серед інших інтересів розповсюдженим було і ворожіння на харчах. Зібрали для вас найцікавіші!
Херсонські кавуни і вінницькі яблука: як виглядає карта найсмачніших українських продуктів
Херсонський кавун, мелітопольська черешня, карпатський мед і гуцульська овеча бринза. Це вже офіційно затверджені географічні назви продуктів українського виробництва.
Самые популярные 12 мифов о чае, которые давно пора развенчать
Любители чая скорее по предпочтениям делятся на любителей того или иного сорта чая. Но настоящие ценители такого удивительного напитка готовы на любые затраты, чтобы попробовать самый редкий и элитный сорт чая.
ТОП-5 блюд, названных именами людей
Сегодня мы хотим поделиться с вами небольшими историями, как были созданы любимые многими блюда, поведаем о людях, в честь которых они названы.
Все материалы раздела
Вкусный десерт: цукаты из арбузных корок
Вкусный десерт: цукаты из арбузных корок
Знаете ли вы, какой самый необычный вид цукатов? Это цукаты из арбузных корок. Вкусные полезные, главное натуральные сладости вполне можно приготовить дома.
Как правильно готовить кальмары
Как правильно готовить кальмары
Мясо кальмара очень полезное и питательное. Из кальмара можно приготовить множество разных блюд. Поговорим дальше, как выбирать и варить кальмары, чтобы в тарелке они не оказались резиновыми и безвкусными.
Сорбет из персиков и дыни
Сорбет из персиков и дыни
В такую жаркую летнюю погоду так и хочется чего-то легкого, фруктового и охлаждающего. Предлагаем приготовить сорбет из дыни и персика. Вкусно и очень просто!
Готовность экспериментировать с едой выглядит сексуально привлекательно для партнеров
Готовность экспериментировать с едой выглядит сексуально привлекательно для партнеров
Ученые выяснили, что люди, готовые пробовать незнакомую еду или новые блюда, кажутся окружающим более сексуально привлекательными
Салат и рисовая лапша: по-тайски
Салат и рисовая лапша: по-тайски
Тайская кухня это быстрое приготовление любого блюда. А тепловая обработка позволяет сохранить все полезные свойства продуктов. А еще тайскую кухню невозможно представить без сочетания сладкого, кислого и острого.
Болотное масло: самое старое масло в мире
Болотное масло: самое старое масло в мире
Старейшее в мире сохранившееся масло – «болотное масло» из Ирландии, которое хранится в Национальном музее.
ТОП-5 лучших рецептов освежающей окрошки
ТОП-5 лучших рецептов освежающей окрошки
С приходом жарких дней мы потихоньку начинаем приобщаться к летнему рациону – к обилию растительной пищи и холодным блюдам. Одно из любимых летних кушаний – окрошка.
Ореховые коржики
Ореховые коржики
Оригинальные, вкусные и очень сытные коржики с тремя видами орехов, несомненно, понравятся всем, кто их попробует.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK