Цікаві факти: горіхи скорочують ризик виникнення ожиріння

Регулярне вживання горіхів сприяє зниженню ваги і допомагає скоротити ймовірність виникнення ожиріння, повідомляють американські вчені з Гарвардського університету.
Цікаві факти: горіхи скорочують ризик виникнення ожиріння

Проведене дослідження за участю близько 50 тисяч чоловіків у віці від 40 до 75 років і майже 250 тисяч жінок у віці від 24 до 44 років показало, що збільшення вживання горіхів будь-якого типу було пов'язано з меншим ризиком набору зайвої ваги у довгостроковій перспективі.

Так, люди, які додавали додаткову половину порції (14 г) до рекомендованої щоденної порції горіхів в 28 г рідше набирали зайву вагу. Крім того, аналогічна кількість волоських горіхів знижувала ймовірність виникнення ожиріння на 15%.

За словами фахівців, одне з пояснень даного ефекту пов'язано з тим, що жування горіхів вимагає від людини певних зусиль, в результаті чого витрачаються калорії і залишається менше енергії для вживання інших продуктів. Крім того, високий вміст клітковини в горіхах дозволяє довше відчувати ситість. Також ця клітковина добре зв'язується з жирами в кишечнику, завдяки чому з організму виводиться більше калорій. Крім іншого, вважається, що високий вміст ненасичених жирів в горіхах збільшує витрату енергії в стані спокою, що знову ж таки допомагає запобігти збільшенню ваги.

Читай также: Груша на ореховом печенье

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Интересные Факты
8 интересных фактов о кексе
Кексы - одни из самых популярных в мире кондитерских изделий. Их рецептура везде отличается в зависимости от традиций и конкретного региона.
Новини кулінарії: шампанське для Джеймса Бонда
Напередодні виходу ювілейного 25-го фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати» навесні 2020 року найстарший французький дім шампанських вин Bollinger випустив лімітовану серію шампанського.
Народные приметы о хлебе: 6 важных знаков
Одна пословица гласит: «Хлеб - всему голова». И не зря. Это один из самых популярных продуктов. Узнайте, какие традиции и приметы связаны с ним.
В Арктиці знайшли бочку з кавовими зернами 1902 року
Члени Російського географічного товариства вирушили в експедицію на Землю Франца Йосифа і знайшли там бочку з кавовими зернами, що належала американській експедиції Евеліна Болдуїна.
Новини кулінарії: як тріска допомогла створити біорозкладаний пластик
Випускниця Університету Сассекса, що у Великій Британіі, використовувала рибні відходи, щоб створити біорозкладаний пластик - альтернативу одноразової пластмасі.
Все материалы раздела
Салат из овощей и брынзы
Салат из овощей и брынзы
Очень простой, но в тоже время неимоверно витаминный салат из кабачков, моркови с добавлением брынзы, маслин и зелени. Не забудьте заправить соевым соусом по вкусу.
Пунш с цитрусами к Новому Году
Пунш с цитрусами к Новому Году
Сделать праздник ярче поможет оригинальный цитрусовый пунш.
Беляши по-одесски
Беляши по-одесски
Для приготовления нежных, сочных и вкусных беляшей вам понадобятся кефир, сода, яйца, мука, фарш, лук, зелень, чеснок и специи. Такие беляши вмиг разлетятся с вашего стола.
Салат «Веселый снеговик»
Салат «Веселый снеговик»
Очень красивый и яркий салатик для новогодних праздников. Готовится такой салат из картофеля, семги моркови, зеленого лука, яиц и выкладывается слоями.
Рулет с черносливом и орехами на Новый Год
Рулет с черносливом и орехами на Новый Год
Одно из самых вкусных и незабываемых блюд на праздник это рулет с черносливом и орехами!
Салат с кальмарами «Пальчики оближешь»
Салат с кальмарами «Пальчики оближешь»
Грамотно подобранные ингредиенты - залог вкусного салата. Кальмары и курица - это одно из удачных сочетаний!
Оладьи с яйцом и зеленым луком
Оладьи с яйцом и зеленым луком
Хотите приготовить оладьи по новому? Тогда берите на заметку этот простой рецепт приготовления оладьей на кефире, с добавлением вареного яйца и колечек зеленого лука.
Картопля, фарширована сосисками - Правила сніданку
Картопля, фарширована сосисками - Правила сніданку
Сьогодні Руслан Сенічкін приготував незвичайне блюдо з вельми звичними для всіх інгредієнтами.
Вверх