Є у кожного: речі, які притягують в будинок злиднів

Багато людей стикаються в житті з негативом, який заважає розвиватися та буквально перекриває шлях до успіху. Іноді в усьому винні речі в будинку, які притягують негативну енергетику та ведуть до бідності.
Є у кожного: речі, які притягують в будинок злиднів

Кожна річ має свій енергетичним полем. Є предмети, які залучають благополуччя і багатство, а є ті, які не несуть нічого, крім негативу. Якщо у вашому житті почалася чорна смуга, не поспішайте звинувачувати оточуючих людей. Справитися з проблемами допоможе уважний огляд приміщення. Якщо у вас є речі, які заважають вам знайти фінансове благополуччя, позбудьтеся від них негайно. Енергетика в вашому домі повинна бути позитивною, тоді ви зможете забути про невдачі та неприємності.

Читай также: В вашем доме есть? Вещи с положительной и отрицательной энергетикой

Речі, які залучають безгрошів'я

1. Сміття в будинку. Будь який мотлох засмічує простір та не несе в собі позитивної енергетики. Якщо ваш будинок завалений сміттям, знайдіть час для генерального прибирання. Все, що заважає вам розпоряджатися вільним місцем в будинку, має бути прибрано. Старі газети, одяг, предмети побуту, поламана техніка підлягають утилізації. Кожен предмет, який вами не використовується, накопичує енергію і віддає її вам, тому оточуйте себе тільки корисними речами. Або не захаращуйте простір безліччю статуеток та перестаньте «колекціонувати» макулатуру, пляшки, биті чашки.

2. Фотографії. Безумовно, знімки становлять важливу частину нашого життя та нагадують нам про улюблених людей, події, важливі дати. Однак у багатьох будинках є фотографії, які викликають негативні емоції. Наприклад, на них зображені особистості, що негативно до вас ставляться, або зробили вам багато неприємностей. Такі фото варто скоріше прибрати з дому. Вони здатні притягувати до вас бідність та негатив, які заважають розвиватися і жити щасливо. У вашому будинку все повинно бути позитивним, адже ваше житло - це місце сили, де ви можете заряджатися позитивною енергетикою.

3. Предмети для прибирання. Наведення порядку в вашому домі має бути постійним, а предмети, які ви використовуєте, охайними. Набагато приємніше витирати пил гарною ганчірочкою та підмітати гарною мітлою віником. До того ж всі предмети для прибирання служать для «вигнання» з дому негативу. Будьте уважні та замінюйте віники на нові, якщо вони розтріпалися або мають неохайний вигляд. Так ви позбудетеся ще від однієї причини бідності в житті.

4. Речі чужих людей. Енергетика предметів, які належать не вам, може бути будь-якою, але найчастіше вона є негативною і краде у вас щастя. Не приймайте на зберігання в будинок чужий мотлох та не залишайте в себе речі померлої людини. Безумовно, щось можна залишити собі як пам'ять, але перш за все переконайтеся, так чи вам потрібні, наприклад, одяг, старі журнали, дрібниці, накопичені вашим покійним родичем. До речі, не несуть цінності і дрібниці які не використовуються тривалий час, вони здатні перекрити грошові канали та принести в будинок енергетику розрухи.

Читай также: Топ-6 простых способов упаковать зимние вещи

5. Зіпсовані символи багатства. Багато зберігають в будинку різні фігурки, амулети та інші штучки, здатні залучати грошову енергетику. Щоб очікування багатства не перетворилося в зубожіння, уважно стежте за предметами. Вони повинні бути цілими, без сколів та інших пошкоджень. Звичайно, на них не повинно бути пилу і інших забруднень. Позбавляйтеся від тих речей, які прийшли в непридатність. Не шкодуйте їх, адже прагнення до збирання зайвих предметів не приведе вас до благополуччя.

6. Старий гаманець. Гаманець здатний притягувати гроші. Однак він повинен використовуватися вами за призначенням. Рвані гаманці, в яких ви зберігаєте пам'ятні квиточки та різний мотлох, будуть погіршувати ваше матеріальне становище. Для колекцій заведіть спеціальні альбоми або коробочки, а гаманці викидайте. Нічого, крім бідності, вони вам не принесуть.

7. Гроші. Як би парадоксально це не звучало, але гроші теж можуть залучати в будинок бідність. Пам'ятайте про те, що гроші повинні працювати і постійно оновлювати свою енергетику. Скарбнички з великою кількістю монет, яка мертвим вантажем лежить на дні банки, не принесе вам щастя. Пастки для грошей, в яких старі, порвані, брудні купюри, також не привернуть фінансове благополуччя. Гроші важливо оновлювати. Зрозуміло, мова йде не про колекційні монети, а лише про ті гроші, які ви використовуєте для покупок.

Читай также: Как не оставить в супермаркете все деньги и нервы: 12 житейских правил

8. Розбиті предмети. Чашки, кружки, тарілки, дзеркала - все це несе негатив і привертає бідність. Якщо ви п'єте з улюбленої, але розбитої чашки, то не чекайте припливу фінансів. Сколи та тріщини містять мікроби, які самі по собі здатні завдати шкоди вашому здоров'ю та спустошити гаманець при купівлі ліків. Будь-які тріщини відкривають приплив негативу в ваше життя, через них ваші фінанси витікають, як вода з пальців. Спробуйте переступити через себе і розлучитися з усім, що містить подряпини та відколи. Ци речі можна замінити не менше гарними.

9. Продукти. Придивіться до своїх запасів їжі. Стара крупа, забуті закрутки в підвалах - це все вам не потрібно, але продовжує припадати пилом, збираючи негатив. Намагайтеся не збирати в будинку їжу з явно пройшлим терміном придатності, адже вона вам не знадобиться. На майбутнє пам'ятайте, що краще зайвий раз сходити в магазин, ніж витрачати гроші на величезні кількості круп та інших речей, які потім доведеться викинути.

10. Сухі квіти та інші речі, що несуть «мертву» енергетику. Причиною застою і відтоку фінансів може стати букет з сухих квітів. Він збирає пил, знаходиться в вашому домі тривалий час і не несе в собі ніякої позитивної енергетики. Те ж стосується частин тварин: рогів, опудал, шкір. В інтер'єрі будинку такі предмети будуть зайвими. Для мисливських трофеїв варто створити окреме приміщення, в якому мертва енергетика не буде стикатися з живою на постійній основі. Позбавляйтеся від таких предметів, інакше у вашому житті грошей відчутно зменшиться.

Оточуйте себе функціональними речами і створюйте енергетику затишку та комфорту за допомогою правильного розташування меблів. Пам'ятайте про те, що будинок, де немає місця для вільного пересування, буде сковувати вас та заважати залучати благополуччя.

Читай также: Как обустроить дом, чтобы усилить страсть: фен-шуй любви

    

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Калейдоскоп советов
Как устроить идеальный роматический ужин: советы от Татьяны Литвиновой
Сегодня кулинарный эксперт, а также судья кулинарного шоу МастерШеф Татьяна Литвинова делится главными секретами удачного романтического ужина.
Що подарувати на Новий рік матері
Скоро свята, а це означає, що вже можна почати вибирати подарунок мамі на новий рік. І якщо ви думаєте, що готуватися ще рано, то ви помиляєтеся. Адже слід вибрати такий подарунок, щоб мама з теплом і посмішкою згадувала свято весь рік.
Самый полезный завтрак для ребенка
Знаете ли вы, что будет ли этот день успешным или нет, во многом определяет правильный завтрак. Именно от него зависит то, будет ли ваш ребенок «клевать носом» на первом уроке или будет активно участвовать в дискуссии и тянуть руку в попытке ответить на вопрос.
Как стать фотогеничной: все секреты удачных фото
Фотогеничность – это способность удачно выглядеть на фото. В чем она заключается? Врожденное это качество или его возможно приобрести? Давайте попробуем разобраться.
Є у кожного: речі, які притягують в будинок злиднів
Багато людей стикаються в житті з негативом, який заважає розвиватися та буквально перекриває шлях до успіху. Іноді в усьому винні речі в будинку, які притягують негативну енергетику та ведуть до бідності.
Все материалы раздела
5 вкусных блюд, которые помнит каждый студент
5 вкусных блюд, которые помнит каждый студент
Сегодня 17 ноября весь мир отмечает Международный день студентов.
130
Подарочный домик для сладостей: пошаговый мастер-класс
Подарочный домик для сладостей: пошаговый мастер-класс
Упаковка для вкусных новогодних подарков обязательно должна быть красивой, ведь ребенку гораздо приятнее получить конфеты, если они оформлены ярко и необычно.
271
Для чего нужно белить деревья на зиму
Для чего нужно белить деревья на зиму
Все мы привыкли к тому, что весной одно из обязательных мероприятий по приведению сада в порядок - побелка деревьев. Но, оказывается, и перед зимой также нужно побелить стволы деревьев.
361
Новогоднее меню: классический ростбиф
Новогоднее меню: классический ростбиф
Запеченная говядина по классическому английскому рецепту получается невероятно нежной, с насыщенным восхитительным вкусом и непередаваемым ароматом, от которого потекут слюнки даже у убежденных вегетарианцев. Рекомендуем!
393
5 советов, как не срываться на вредные перекусы
5 советов, как не срываться на вредные перекусы
Как постоянно поддерживать в течение дня запас энергии в организме, не прибегая для этого к вредным перекусам в виде печенья и шоколада? Вот, что советуют по этому поводу эксперты.
412
Нежная рыба с сыром и грибами в духовке (видео-рецепт)
Нежная рыба с сыром и грибами в духовке (видео-рецепт)
Нужна идея для ужина или обеда? Приготовьте вкусную и сочную рыбу в духовке с грибами, помидорами и сыром. Блюдо очень простое, но невероятно вкусное.
1013
Французские тонкие блинчики по рецепту Джулии Чайлд
Французские тонкие блинчики по рецепту Джулии Чайлд
Тончайшие и нежные блинчики, которые просто тают во рту - такими они получаются по рецепту Джулии Чайлд. Только эта американка могла объяснить, как просто приготовить изумительное блюдо французской кухни.
559
Бекон от которого мужчины сходят с ума — в глазури
Бекон от которого мужчины сходят с ума — в глазури
Всем женщинам известно, что мужчине на завтрак необходимо готовить что-то сытное. А бекон это одно из тех лакомств, которые так любят представители сильного пола. Приготовленный в глазури с едва уловимым сладковатым оттенком, он восхищает многих!
394
Вверх