Фомін день: традиції та прикмети свята

Народне свято «Фомін день» відзначається 19 жовтня. Християни в цей день вшановують пам'ять апостола Фоми, одного з 12 учнів Ісуса Христа.
Фомін день: традиції та прикмети свята
Фома був простим рибалкою в Галілейському місті. Одного разу він почув одну з проповідей Христа. Вона настільки сильно запала йому в душу, що він кинув свій будинок, заняття й відправився слідом за Спасителем. Фома був відсутній, коли після воскресіння Христос явився перед своїми учнями. Не вірячи їх словам, він висловив свою недовіру. Всі його сумніви були розвіяні, коли Ісус через 8 днів з'явився перед ним і дозволив доторкнутися до своїх ран. Розкаявшись у своєму невірстві, апостол почав мандруватита проповідувати християнство в багатьох куточках світу.

Традиціі Фоміна дня

До Фоміну дня підводили підсумки року - визначали величину запасів, розраховували, як витрачати їх протягом зими. Якщо комори та погреба були сповнені, говорили: «Радий Фома, що велика крома». В цьому випадку йшли до церкви та ставили свічку перед образом апостола Фоми - мудрого та доброзичливого наставника і покровителя чесного достатку.

Апостола Фому селяни поважали за те, що він славився ощадливістю та запасливістю. «На Фому тягни все в крому», - говорили наші предки. Кромом називали велику сумку або місце в коморі для зберігання зерна або інших продуктів.

Дівчаткам 19 жовтня покладалися свої Кром. Дочок, яким до Фоміна дня виповнювалося сім рочків, матері вели до ткацького стану, та, посадивши поруч з собою, навчали навикам ткання. Батько ж вів дорослих синів, які вирішили обзавестися власною сім'єю, до засіках та вказували на закрома, з яких сини могли самостійно брати зерно. Це називалося «кромити засіки»: відводити синові крому на життя.

Якщо в цей день в сім'ї народжувалася дитина, то потрібно було спекти пахучий пшеничний коровай, відламати окраєць, посипати його сіллю та піднести новонародженому. Також хлібний окраєць призначався тому, хто в цей день справляв іменини та людям з слабким здоров'ям. Вважалося, що хвора людина, скуштувавши такого хліба, швидко одужає.

Прикмети свята

  • Якщо стоїть безвітряна погода - чекай похолодання.
  • Якщо дим волочить, то незабаром буде негода.
  • Прилетіли північні птахи - чекай ранніх холодів.
  • На Фому окраєць хлібна того, хто здоров'ям слабкий.
  • Фома ломить засіки, все бери задарма.
  • Ті хто народився 19 жовтня зазвичай доживають до глибокої старості.

Читай также: Плоский финский хлеб на отварном картофеле

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Календарь событий
17 марта - День святого Патрика: рецепты ирланской кухни на завтрак, обед и ужин
Этот праздник покровителя Ирландии популярен не только на родине, но и практически во всем мире. И, конечно же, в этот день нельзя обойтись без блюд кухни "изумрудного острова".
Топ-3 закусок ко Дню святого Патрика
Ко Дню святого Патрика предлагаем вам вкусные и легкие закуски для вечеринки в кругу друзей или семейного застолья. Подавать такие закуски лучше всего с оригинальным ирландским пивом.
6 марта – Национальный день замороженных пищевых продуктов в США
В Америке замороженные продукты удостоили отдельного праздника, который ежегодно отмечают 6 марта.
День святого Валентина: приметы и поверья праздника
В День святого Валентина, который ежегодно празднуют 14 февраля, принято признаваться в своих чувствах, делать милые подарки и устраивать романтические свидания.
19 січня - Водохреща
Святкування Водохрещі починається напередодні - 18 січня. Цей день називається Водохресний Святвечір, а також Голодна Кутя. За аналогією з Різдвяним Святвечором цього дня необхідно дотримуватися посту.
Все материалы раздела
Сырные плетенки
Сырные плетенки
Эта витая выпечка аналог сырных палочек, которые можно подавать как к чаю, так и к пиву в качестве закуски.
Драники с ветчиной «Сытные»
Драники с ветчиной «Сытные»
Всего двадцать минут – и аппетитные картофельные котлетки на столе. Сыр, зелень, нежное мясо – лучшее сочетание!
Острая закуска из моркови
Острая закуска из моркови
Острые овощные закуски как никогда кстати, когда организм требует большего количества витаминов и микроэлементов. Сочетание моркови, яблока, кореньев хрена, зелени и лимона идеальное сочетание для вашего здоровья.
Новини кулінарії: в Японії придумали новий десерт
Новини кулінарії: в Японії придумали новий десерт
Іноді навіть таким відомим брендам як KitKat доводиться нагадувати своїм шанувальникам, що перш за все вони виробляють якісні шоколадні десерти.
Яйца заливные
Яйца заливные
Заливные яйца - очень вкусная закуска, которую на самом деле не сложно приготовить. А сочетание мясного блюда с яйцами и клюквой сделает это блюдо уникальным.
«Клубничка» из свеклы с сельдью
«Клубничка» из свеклы с сельдью
Необычное, но эффектное блюдо, которые вы легко приготовите!
Творожная пасха "Полет"
Творожная пасха "Полет"
Творожную пасху с таким оригинальным названием можно подать и в качестве десерта ко Дню космонавтики. Очень интересный способ отпраздновать!
Жареная утка с клюквой
Жареная утка с клюквой
Еще один рецепт приготовления утки будет очень кстати, когда вы хотите разнообразить ваше меню. Для этого рецепта среди прочих ингредиентов вам понадобятся бекон, кислые яблоки, помидоры, вино, клюква и розмарин.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK