Як люди святкують День закоханих у різних куточках світу

День святого Валентина святкують майже у всьому світі. Проте є держави, де це свято заборонено. Ще є країни, де жінки можуть у цей день запропонувати чоловікам одружитися і останні не мають права відмовитись.
Як люди святкують День закоханих у різних куточках світу

Африка

В Африці підготовка до свята починається за тиждень до 14-го лютого. Базари, магазини і крамниці прикрашаються гірляндами з квітів, паперових сердець, купідонів, а також "птахами крхання" - папугами. Молоді пари у цей день влаштовують романтичну прогулянку по пляжу, парку або просто зустрічаються у барі. 
Цікаво, що зазвичай всі дискотеки, паби і ресторани на день святого Валентина повністю замовлені - причому, бронюють їх як мінімум за півроку.
 

Канада

Традиційно у цей день молоді канадки можуть зізнатися в коханні і зробити пропозицію руки і серця будь-якого вподобаного ним чоловіка. Відмова з боку обранця, згідно з місцевими законами, загрожує останньому тюремним ув'язненням або штрафом. А ще "валентинки" прийнято дарувати не тільки людям, а й тваринам. 
Наприклад, Ванкуверський Зоопарк запрошує усіх бажаючих з "валентинками" до своїх вихованців. Діти до 12 років, які принесли хоч одну "валентинку", можуть безкоштовно відвідати зоопарк

Японія

У цей день жінки дарують чоловікам шоколад. Шоколад буває двох видів. Перший називається - "giri-choco", і дарується друзям, колегам і родичам чоловічої статі. Такий подарунок не несе в собі любовного підтексту і сприймається одержувачами як люб'язність. Другий тип шоколаду - "hon-mei" і дарують його виключно коханим чоловікам. 
А вже за місяць, 14 березня святкується Білий День. Чоловіки дарують своїм коханим жінкам презенти з білого шоколаду.

Ісландія

Цього дня ісландці святкують свій романтичний день - свято Валі. Валі був сином Одіна і народився з метою помститися за смерть іншого сина - Бальдра. У цей день дівчата вішають хлопцям на шиї вугілля, а ті у відповідь намагаються повісити на шиї дівчат камінці. Символіка цього ритуалу бере початок в традиції розпалювання багать. Адже в День Валі обов'язково потрібно висікти іскру ударом каменю об камінь.

Великобританія

У Великобританії День закоханих відзначають вже чотири століття. Дівчата ворожать на судженого, для цього вони встають рано вранці, ще до сходу сонця, стають біля вікна, вичікуючи першого чоловіка, який з'являється на вулиці. За існуючим повір'ям перший чоловік, побачений дівчиною під вікном має стати її чоловіком. Також є повір'я стосовно пташок. Якщо 14 лютого дівчина побачила вільшанку, то чоловіком її стане моряк. Горобець віщує чоловіка-бідняка, проте велике кохання на все життя. А вже якщо побачити щигля, то буде в дівчини. 
Що цікаво, в Дербширі незаміжні дівчата опівночі дванадцять разів обходять церкву, повторюючи певні вірші. Англійці вірять, що після цього до дівчат приходить справжнє кохання.

Франція

Французи першими почали використовувати "валентинки", як любовні послання-вірші.
Свято відзначають майже так само, як і ми: закохані дарують один одному анонімні валентинки з побажаннями, пропозицією руки і серця або просто жартами.Окрім того, пари дарують один одному коштовності, троянди, як символ любові, цукерки-сердечка і романтичні сувеніри.  

Америка

В Америці День святого Валентина відзначають з 1777 року. Тоді було прийнято відправляти своїм нареченим біло-червоні марципани. Червоний колір при цьому символізував пристрасть, а білий - чистоту любові. Пізніше марципани почали упаковувати у красиві, червоні пакуночки.
Зараз з Америці також існує традиція за тиждень до свята робити з пап'є-маше серця, які самостійно розфарбовуються та підписуються. Ці серця підносять в подарунок самотнім, нещасним та хворим людям. З Днем святого Валентина американці вітають не тільки друзів і подруг, а й батьків, дідусів, бабусь та друзів.

Голандія

У цей день жінки Голландії можуть першими підійти до чоловіка, який подобається, і запропонувати одружитися з нею. Якщо чоловік відповідає прихильно, то він зобов'язаний подарувати жінці шовкову сукню.

Німеччина

На відміну від інших країн, в Німеччині Валентин вважається святим покровителем психічно хворих. Тому німці прикрашають психіатричні лікарні яскраво-червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне богослужіння. 
Ті ж, хто вважають 14 лютого Днем закоханих, зазвичай дарують своїм обранцям маргаритки та червоні хризантеми: для німців ці квіти асоціюються з проявом уваги і щирістю.

Італія

Вважається, що саме на території цієї країни народився святий Валентин. Тут і бере початок День святого Валентина. 14 лютого в Італії називають "солодким" днем. І головними подарунками, окрім квітів, вважаються всілякі цукерки, шоколадки та печиво у формі серця. Що цікаво, День закоханих відзначають виключно закохані, а друзі та близькі подарунків не отримують.
 

Польща

У Польщі День святого Валентина відзначається з кінця 80-х років минулого століття. У цей день люди відвідують Познаньську митрополію, де, за повір'ям, і спочивають мощі святого Валентина, а також знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що це паломництво допоможе їм у коханні.

Саудівська Аравія

Це єдина в світі країна, де свято офіційно заборонене, до того ж під страхом великих штрафів.

Читай также: День Святой Варвары: что надо обязательно приготовить на стол

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Календарь событий
17 жовтня - Єрофєєв день: що варто знати
Сьогодні, 17 жовтня християне відзначають пам'ять священномученика Ерофея, що жив в Афінах у 1 столітті.
11 октября: Международный день каши
Сегодня отмечается Международный день каши. Считается, что этот праздник впервые появился в АнглииЭта традиция распространилась по всему миру. Теперь в этот день проводят кулинарные турниры и конечно, едят кашу!
Фекла Запрядальница: какое блюдо сегодня главное
Сегодняшний день посвящен святой раннего времени христианства – равноапостольной Фекле Иконийской. Происходившая из знатного языческого семейства, Фекла жила в городе Иконии, сегодня известном как Конья, в Турции.
Ирада Спорная: рецепт традиционной выпечки
Народный праздник Ираиды Спорной отмечается 6 октября (дата по старому стилю – 23 сентября). В православном календаре – это день почитания мученицы Раисы (Ираиды) Александрийской.
1 октября - День вегетарианства
Сегодня, 1 октября, отмечается сравнительно молодой праздник - Всемирный день вегетарианства.
Все материалы раздела
Сезонное питание по аюрведе
Сезонное питание по аюрведе
Согласно учению некоторых йогов существует разделение пищи на согревающую и охлаждающую, то есть существует питание в зависимости от сезона и от конституции тела.
10 продуктов, которые  понизят ваш холестерин
10 продуктов, которые понизят ваш холестерин
Правильное питание относят к основному немедикаментозному способу понижения уровня холестерина. Какие именно продукты принимают в этом ключевое участие?
ЗОЖ: чем заменить мясо
ЗОЖ: чем заменить мясо
Белок, содержащийся в мясе, рыбе и молоке очень полезен. Но, стоит знать, чем можно заменить животный белок без ущерба для организма
Заготовка на зиму: капустный салат  «Карнавал»
Заготовка на зиму: капустный салат «Карнавал»
Капуста сохраняет витамин С даже в консервированном виде. Наш салат сможет поддержать ваш иммунитет, дополнит основное блюдо и обеспечит организм полезными пищевыми волокнами в зимнее время. А еще - это вкусно!
Луковый суп  Джулии Чайлд
Луковый суп Джулии Чайлд
Густая крестьянская похлебка из лука - сегодня это изысканное блюдо французской кухни. Джулия Чайлд начала свою кулинарную историю в стране моды и духов. Поэтому точно знала толк в классике. И в импровизации.
Секреты полезного завтрака: овсяный кисель
Секреты полезного завтрака: овсяный кисель
Употребляя кисель в течение трех месяцев, вы забудете о проблемах со здоровьем.
Уха из окуня
Уха из окуня
Окунь - универсальная рыба, из которой можно приготовить много различных блюд. Но самое излюбленное - это уха из речного окуня с овощами.
Валлийские яйца  «Англиси»
Валлийские яйца «Англиси»
Вареные яйца в этом рецепте прячутся внутри картофельной запеканки с сырным соусом. Попробуйте приготовить новое блюдо из обычных продуктов уже в эти выходные!
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK