Не в їжі справа: історія і сенс Великого посту

Великий піст - це не захід у вигляді розвантажувальних днів та очищення організму від шлаків. Це засіб досягнення вищої мети. Мета ця - очищення та просвітлення душі.
Не в їжі справа: історія і сенс Великого посту

Сенс Великого посту - духовне очищення та підготовка до християнського свята Великодня к воскресінню Христа. У сучасному світі, де влада матеріального давно переважила силу духовного, Великий піст перетворився на формальність, дотримання якої забезпечує якийсь захист і усвідомлення правильності своєї поведінки. Відбувається це і тому, що розуміння Великого посту зводиться всього лише до відмови від пісних продуктів і не зачіпає глибоких духовних сфер людини, що в корені не вірно.

Читай также: Великий пост: вкусные идеи, чтоб разнообразить меню

Чому християни дотримуються посту

Будь-який піст - це шлях до Бога. Спочатку він мав значення підготовки до Хрещення. Раніше постилися тільки язичники, які збиралися прийняти християнство і готувалися до цього обряду, очищаючись від старих помилок за допомогою молитов, проповідей та читання духовної літератури. Це був свого роду жертовний подвиг в ім'я віри, який готував тіло та душу до прийняття християнства. Хрестили в давнину в Різдво та на Великдень, перед Великоднем у Велику Суботу. Показуючи свою солідарність з язичниками, інші християни теж погодилися з умовами Великого посту і стали виконувати всі належні в цей час жертовні умови. У ті часи це стосувалося тільки Страсної седмиці.

Читай также: Великодня символіка на нашому столі - що вона означає

Великий піст, сенс і значення якого відчути людиною глибоко всередині, надає на її душу велику очищаючу дію. І Великдень перетворюється в справжнє воскресіння, відродження її до нового духовного життя. Але відбувається це тоді, коли людина не просто дотримується якогось загальновизнаного канону, зовнішнім правилам, пов'язаним з прийомом їжі або релігійними обрядами, але проходить шлях до Бога глибоко всередині, у своїй душі.

Великий піст - це спосіб духовного відродження та перевірки, а може бути, і набуття істинної віри в її священному божественному значенні. Обмежуючи себе в їжі, пресичені благополуччям люди отримують можливість оцінити справжній смак їжі, та цінність дарів Божих. Зменшуючи розваги, задоволення, порожні розмови, люди вчаться слухати свою душу, починають цінувати дійсно глибокі відносини, краще розуміють себе та оточуючих, вчаться любити Бога та розуміють сенс його великої любові і милосердя до людей.

Читай также: Страсний тиждень: меню на кожен день

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Календарь событий
16 липня - Маків день: чого не слід робити
У цей день Православна церква шанує мучеників Діоміда, Євлампія, Аскліпіодота, Мокія та Марка.
Свято 12-ти апостолів: що повинно бути сьогодні на столі
13 липня православна церква відзначає Собор Дванадцяти Апостолів. Дізнайтеся про традиції і прикмети свята та про те, що необхідно зробити в цей день.
Чого точно не варто робити в п'ятницю 13-го
Для забобонних людей П'ятниця 13-е є небезпечним, нещасливим днем, коли відбуваються дивні речі, зникають предмети і руйнуються плани. Раніше в деяких країнах цього дня малювали в руці п'ятикутну зірку, щоб захистити себе від неприємностей.
12 липня день Петра і Павла: що приготувати до святкового столу
В українських традиціях в цей день неодмінно слід готувати традиційні святкові українські страви.
Сегодня - Всемирный День Шоколада: как вкусно его отметить
Ежегодно 11 июля сладкоежки всего мира отмечают праздник шоколада - World Chocolate Day. День шоколада придумали во Франции и впервые провели в 1995 года. Праздник понравился любителям сладкого и быстро распространился по всему миру.
Все материалы раздела
Чому ви весь час хочете їсти і що з цим робити
Чому ви весь час хочете їсти і що з цим робити
Голод – звичайний та нормальний стан організму. Але якщо ви відчуваєте його занадто часто та через невеликий проміжок після прийому їжі, це привід задуматися. Адже у почуття голоду можуть бути не тільки фізіологічні, але й психологічні причини.
13
И в пир, и в мир: 3 обалденных закуски из баклажанов
И в пир, и в мир: 3 обалденных закуски из баклажанов
Закуски из баклажанов – это настоящая находка для любого праздника, которая порадует присутствующих незабываемым ароматом, неповторимым вкусом, а так же красотой внешнего оформления. А если праздника никакого нет, то появление таких баклажанных вкусностей на столе - уже праздник!
303
Система здорового питания по знаку Зодиака: Дева
Система здорового питания по знаку Зодиака: Дева
Продолжаем рассматривать системы питания по знакам Зодиака.
336
Проверенный рецепт вкусного малинового джема
Проверенный рецепт вкусного малинового джема
В самый пик ягодного сезона как нельзя кстати рецепт малинового джема. Ведь, что может быть лучше джема с полезной кашей на завтрак или с блинчиками на полдник в холодный зимний день.
485
Диета БУЧ - альтернатива "сушке"
Диета БУЧ - альтернатива "сушке"
Диета белково-углеводного чередования (БУЧ) популярна среди спортсменов как альтернатива «сушке», а также среди всех, кто желает похудеть.
584
Это фурор! Желе — в апельсиновых корках
Это фурор! Желе — в апельсиновых корках
Этот десерт и вкусный, и безвредный (если, конечно, окрасить желе фруктовым соком, а не красителем), и выглядит очень оригинально, поэтому прекрасно подойдет для праздника. Обязательно приготовьте!
220
Как приготовить ягодный мильфей (универсальный рецепт)
Как приготовить ягодный мильфей (универсальный рецепт)
Очень простой в приготовлении, но очень вкусный десерт Мильфей станет украшением любого стола. Это чудесное блюдо можно приготовить с любыми ягодами, воспользовавшись нашим универсальным рецептом.
478
Джем из крыжовника "Обманный киви"
Джем из крыжовника "Обманный киви"
Ягодный сезон в самом разгаре, а это прекрасный повод не только насытиться витаминами, но и сделать заготовки на зиму. Оригинальный рецепт «Обманный киви» с ярко выраженным кисло-сладким вкусом и изумрудным цветом продлит ягодный сезон и в холодное время.
258
Вверх