7 принципів виховання дітей від єврейських мам

Щастя і благополуччя дітей перетворилися для єврейського народу практично в національну ідею. Можливо, саме ці принципи виховання дітей в дорослому віці допомагають їм впевнено йти до мети і відчувати себе комфортно
7 принципів виховання дітей від єврейських мам

Моя дитина - золото. Просто іноді робить дурниці.

Єврейська мама ніколи не скаже дитині, що вона погана. Вона може лише спитати, як такий розумний хлопчик міг зробити таку дурість? Помилки і пустощі - нормально для дітей. Критика, як метод виховання дітей, не допомагає виправитися, а лише породжує комплекси. Тому запам'ятайте: дитина хороша, поганим може бути тільки вчинок. А знайти причини цього вчинку і виправити його наслідки - це і є виховання.

Дитині можна все, крім того, що йому не можна.

Єврейські мами поєднують два протилежних принципу виховання дітей: максимальну свободу і жорсткі вимоги. Цей метод виховання відображає метафора - простора кімната з жорсткими стінами. Дитині дозволено багато чого, його не сварять через дрібниці, не сварять за промахи і творчі пориви, на зразок малювання по шпалерах. Але є речі, які робити категорично не можна. Це стосується поваги до старших, навчання, здоров'я та інших важливих речей. Цих заборон трохи, але вони невблаганні.

Читай также: Самый полезный завтрак для ребенка

Світ повинен знати, який прекрасний мій крихітко!

Потрібно знати, як правильно хвалити дитину. Заохочувати найменші успіхи, щоб стимулювати до нових досягнень. Це правило виховання - ефективний спосіб навчити дитину вірити в свої сили. Хвалити потрібно не тільки в бесіді з самою дитиною, а й в бесіді з друзями і знайомими. Дайте дитині «підслухати», як ви горді ім. І він буде прагнути порадувати вас ще більше.

Дитині не потрібно багато повторювати, він повинен бачити перед собою приклад.

Відповідальність за свою поведінку - один з основних принципів виховання дітей в єврейських сім'ях. Дитині не потрібно багато повторювати, він повинен бачити перед собою приклад. Будь-яке необережне слово або вчинок можуть перекреслити масу корисних виховних рад. Дитина бачить, що ви робите, навіть якщо його немає поруч.

Читай также: Как помочь ребенку легко адаптироваться к детскому саду

Будь щасливою у своїй родині, щоб дитина була щаслива в своїй.

Всі основи виховання дітей ми виносимо з власних сімей. Дитина так само буде дивитися на батьків, і переносити їх спосіб життя в свою сім'ю. Хочете зробити його щасливим - навчитеся жити щасливо самі. Будуйте сім'ю на любові і взаємоповазі. Нехай дитина бачить, що його мати і батько - перш за все щасливі чоловік і дружина, а потім вже батьки.

Батьківство - це наука. Вчися у знаючих.

Дітей в єврейських сім'ях з пелюшок виховують так, щоб вони могли стати хорошими батьками. Всі методи виховання закладаються в малюка вже в іграх і забавах. Сім'ю і батьківство їх вчать сприймати як щастя, а не як перешкоду і тягар. Коли діти готові вступити в шлюб, їм так само допомагають зорієнтуватися в тонкощах сімейних відносин. «Чоловік», «дружина», «мама», «тато» - цьому вчаться, як найважливішою професії. Курси батьківства є при синагогах та єврейських школах.

Читай также: Как убедить ребенка есть полезные продукты

Дитина має бути зайнята. І в житті знадобиться, і на дурниці менше часу.

Навчанню приділяється величезна увага. Крім школи - заняття з репетитором, музика, мови. Знання - це ключ до життєвих досягнень. І при загальній розслабленості, тут єврейським дітям спуску не дають. Це одне з головних правил виховання в сім'ї, і діти звикають бути зайнятими з ранніх років. Це допомагає їм рости наполегливими, і наполегливо працювати над своїми мріями.

Читай также: Ребенок и ресторан - совместимы: как пообедать и не сойти с ума

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Калейдоскоп советов
7 принципів виховання дітей від єврейських мам
Щастя і благополуччя дітей перетворилися для єврейського народу практично в національну ідею. Можливо, саме ці принципи виховання дітей в дорослому віці допомагають їм впевнено йти до мети і відчувати себе комфортно
Что нужно знать о зимнем коридоре затмений?
с 6.01 по 21.01.2019 начался коридор затмений. Это время между солнечным и лунным затмениями, которое по-разному влияет на каждого из нас. Что же следует знать, чтобы данный период прошел осмысленно и благоприятно?
Гениальные новогодние подборки, которые спасут ваш стол
На носу Новый год, а у вас еще ничего не готово? Не беда. Поможем приготовить праздничный стол за 1 час, поможем удивить гостей уникальными горячими и холодными блюдами, а особенно десертами.
5 идей, что подарить мужу на Новый год
Если вы до сих пор в растерянности, что подарить мужу на Новый год – не волнуйтесь. Мы подготовили для вас подборку интересных идей. Возможно вы найдете что-то интересное!
5 способів позбутися жирного нальоту, які ми підгледіли у покоївок
Ні для кого не секрет, що прибирання на кухні одне з найбільш складних завдань. Так багато поверхонь і так мало часу. Потрібно зробити ревізію в холодильнику, вимити плиту, почистити духовку, відтерти плями з усіх робочих поверхонь і шафок. Що використовують досвідчені покоївки?
Все материалы раздела
Курица в маринаде
Курица в маринаде
Если вам захотелось приготовить курицу особым образом - попробуйте использовать для этого маринад. Он придаст куриному мясу пряный незабываемый вкус.
Куриные корзиночки с сырно-грибной начинкой
Куриные корзиночки с сырно-грибной начинкой
Куриные корзинки с грибной начинкой относится к тем блюдам, которые достаточно просто и быстро готовятся, но удивляют своим изысканным видом и вкусом.
На вкусный ужин: говядина тушеная с морковью и луком
На вкусный ужин: говядина тушеная с морковью и луком
Нежная говядина с овощами - именно то, что нужно в холодный февральский вечер. Как приготовить ее вкусно - читайте в нашем рецепте. И помните, что главный ингредиент, конечно же, любовь!
ТОП-3 рецептов маринования сельди
ТОП-3 рецептов маринования сельди
Сколько рецептов маринования сельди вы знаете? Из нашей подборки вы узнаете 3 новых и очень вкусных рецепта приготовления маринованной сельди.
Омлет с медом
Омлет с медом
Отличная идея для приготовления быстрого и сытного завтрака - омлет с медом. Этот рецепт необычный тем, что при приготовлении омлета, вначале необходимо поджарить муку до кремового цвета, а только затем вбивать яйца
Рулеты из лаваша с икрой минтая
Рулеты из лаваша с икрой минтая
Очень быстрая и простая в приготовлении закуска из лаваша с начинкой из отварных яиц и икрой минтая выручит вас, когда необходимо быстро что то приготовить для перекуса. Просто, сытно и быстро!
Винегрет с сельдью и квашеной капустой
Винегрет с сельдью и квашеной капустой
Интересный рецепт винегрета с добавлением квашеной капусты - не только полезен для пищеварения, но очень вкусный. А в сочетании с селедочкой - непревзойденный вкус!
Сладкие осетинские пироги
Сладкие осетинские пироги
Сладкие пироги – фирменное блюдо осетинской кухни. На плоские пласты из дрожжевого теста выкладывают разнообразные сладкие начинки и запекают в духовке. Осетинские пироги популярны далеко за пределами Осетии.
Вверх