7 принципів виховання дітей від єврейських мам

Щастя і благополуччя дітей перетворилися для єврейського народу практично в національну ідею. Можливо, саме ці принципи виховання дітей в дорослому віці допомагають їм впевнено йти до мети і відчувати себе комфортно
7 принципів виховання дітей від єврейських мам

Моя дитина - золото. Просто іноді робить дурниці.

Єврейська мама ніколи не скаже дитині, що вона погана. Вона може лише спитати, як такий розумний хлопчик міг зробити таку дурість? Помилки і пустощі - нормально для дітей. Критика, як метод виховання дітей, не допомагає виправитися, а лише породжує комплекси. Тому запам'ятайте: дитина хороша, поганим може бути тільки вчинок. А знайти причини цього вчинку і виправити його наслідки - це і є виховання.

Дитині можна все, крім того, що йому не можна.

Єврейські мами поєднують два протилежних принципу виховання дітей: максимальну свободу і жорсткі вимоги. Цей метод виховання відображає метафора - простора кімната з жорсткими стінами. Дитині дозволено багато чого, його не сварять через дрібниці, не сварять за промахи і творчі пориви, на зразок малювання по шпалерах. Але є речі, які робити категорично не можна. Це стосується поваги до старших, навчання, здоров'я та інших важливих речей. Цих заборон трохи, але вони невблаганні.

Читай также: Самый полезный завтрак для ребенка

Світ повинен знати, який прекрасний мій крихітко!

Потрібно знати, як правильно хвалити дитину. Заохочувати найменші успіхи, щоб стимулювати до нових досягнень. Це правило виховання - ефективний спосіб навчити дитину вірити в свої сили. Хвалити потрібно не тільки в бесіді з самою дитиною, а й в бесіді з друзями і знайомими. Дайте дитині «підслухати», як ви горді ім. І він буде прагнути порадувати вас ще більше.

Дитині не потрібно багато повторювати, він повинен бачити перед собою приклад.

Відповідальність за свою поведінку - один з основних принципів виховання дітей в єврейських сім'ях. Дитині не потрібно багато повторювати, він повинен бачити перед собою приклад. Будь-яке необережне слово або вчинок можуть перекреслити масу корисних виховних рад. Дитина бачить, що ви робите, навіть якщо його немає поруч.

Читай также: Как помочь ребенку легко адаптироваться к детскому саду

Будь щасливою у своїй родині, щоб дитина була щаслива в своїй.

Всі основи виховання дітей ми виносимо з власних сімей. Дитина так само буде дивитися на батьків, і переносити їх спосіб життя в свою сім'ю. Хочете зробити його щасливим - навчитеся жити щасливо самі. Будуйте сім'ю на любові і взаємоповазі. Нехай дитина бачить, що його мати і батько - перш за все щасливі чоловік і дружина, а потім вже батьки.

Батьківство - це наука. Вчися у знаючих.

Дітей в єврейських сім'ях з пелюшок виховують так, щоб вони могли стати хорошими батьками. Всі методи виховання закладаються в малюка вже в іграх і забавах. Сім'ю і батьківство їх вчать сприймати як щастя, а не як перешкоду і тягар. Коли діти готові вступити в шлюб, їм так само допомагають зорієнтуватися в тонкощах сімейних відносин. «Чоловік», «дружина», «мама», «тато» - цьому вчаться, як найважливішою професії. Курси батьківства є при синагогах та єврейських школах.

Читай также: Как убедить ребенка есть полезные продукты

Дитина має бути зайнята. І в житті знадобиться, і на дурниці менше часу.

Навчанню приділяється величезна увага. Крім школи - заняття з репетитором, музика, мови. Знання - це ключ до життєвих досягнень. І при загальній розслабленості, тут єврейським дітям спуску не дають. Це одне з головних правил виховання в сім'ї, і діти звикають бути зайнятими з ранніх років. Це допомагає їм рости наполегливими, і наполегливо працювати над своїми мріями.

Читай также: Ребенок и ресторан - совместимы: как пообедать и не сойти с ума

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Калейдоскоп советов
Как покрасить перепелиные яйца: идеи и фото
Из перепелиных яиц получаются очень симпатичные крашенки. А все потому, что часть узоров к ним придумала сама природа. Они дополнят ваш пасхальный стол и наверняка понравятся детям.
Пасхальный уютный уголок
Совсем немного надо, чтобы создать милый пасхальный уголок у себя дома. Мы даем простые идеи и советы, которые могут вам пригодится.
Готовимся к Пасхе: поделки с детьми
Пасха, как и любой другой праздник, – прекрасный повод, чтобы больше времени провести с детьми. А на досуге перед праздником можно вместе заняться изготовлением украшений и подарков.
10 оригинальных подарков для женщин на 8 марта
Восьмое марта многими воспринимается как обычный день, но даже самые эмансипированные девушки, вряд ли, откажутся от милого презента по случаю наступления долгожданной весны.
7 принципів виховання дітей від єврейських мам
Щастя і благополуччя дітей перетворилися для єврейського народу практично в національну ідею. Можливо, саме ці принципи виховання дітей в дорослому віці допомагають їм впевнено йти до мети і відчувати себе комфортно
Все материалы раздела
Сырные шарики с орехами: оригинальная праздничная закуска
Сырные шарики с орехами: оригинальная праздничная закуска
Как быстро приготовить вкусную закуску? Воспользуйтесь рецептом сырных шариков, но не простых, а с орехами! Вкусно, сытно и полезно!
Свекла: когда и как правильно организовать посадку
Свекла: когда и как правильно организовать посадку
Чтобы не быть разочарованным урожаем свеклы полученным осенью, необходимо заранее разобраться в тонкостях выращивания этой культуры. В этом вам поможет наша статья!
Яйца, фаршированные свеклой
Яйца, фаршированные свеклой
Вкусная закуска из яиц фаршированных сельдью и свеклой - порадуют вас своим оригинальным вкусом! Попробуйте приготовить, вам точно понравится!
Камбала с тушеными овощами и картофелем
Камбала с тушеными овощами и картофелем
Из трех несложных ингредиентов можно приготовить отличный ужин. Для этого вам понадобятся камбала, картофель, овощи и специи.
Рулет картофельный с капустой
Рулет картофельный с капустой
Хотите вкусную закуску к ужину - приготовьте картофельный рулет с капустой. Для этого вам понадобятся: отваренный картофель, яйца, зелень, лук и капуста. Ничего сложного, а получается очень вкусно.
Гуакамоле с беконом
Гуакамоле с беконом
Гуакамоле - традиционное мексиканское блюдо. Сложно, на самом деле сказать, это соус или скорее закуска, кому как больше нравится. Попробуйте приготовить, возможно вам также понравится.
Пасхальная закуска «Божьи коровки»
Пасхальная закуска «Божьи коровки»
Очень эффектная и вкусная закуска замечательно украсит ваш пасхальный стол и понравится как взрослым, так и детям!
Формы для пасхальных пряников
Формы для пасхальных пряников
Подготовка к светлому празднику Пасхи идет полным ходом. И если вы хотите испечь пасхальные пряники, наверняка, станете перед выбором, какие формочки приобрести?
Вверх