Чому потрібно мити руки

Питання гігієни рук гостро стоїть особливо в дитячих установах, підприємствах громадського харчування. До працівників цих закладів пред'являються підвищені вимоги.
Чому потрібно мити руки

Налічується велика кількість захворювань, уникнути яких можна, якщо вчасно помити руки. Одним з таких захворювань вважається дизентерія (іменована в народі «хвороба брудних рук»). Холера, гепатит черевний тиф - ці всі хвороби є також результатом погано вимитих рук. Багато людей потрапляють до лікарень за своєю недбалість, а саме, забуваючи перед їжею вимити руки.

Для чого потрібно мити руки

Питання гігієни рук гостро стоїть особливо в дитячих установах, підприємствах громадського харчування. До працівників цих закладів пред'являються підвищені вимоги. Адже здоров'я сотні дітей багато в чому залежить від того, як співробітники дотримуються правил гігієни рук.

Безліч людей змогли уникнути захворювань під час епідемій тільки тому, що регулярно мили руки.

Для того, щоб не забути вимити руки, не обов'язково ставити нагадування на мобільному телефоні. Намагайтеся, щоб даний процес був природним, без непотрібних нагадувань. Прищеплювати дітям змалку правила гігієни рук, щоб дитина завжди, перед тим як сісти за стіл, ретельно мив руки.

Навички правильної гігієни рук у дітей

У школі дитина проводить чималу частину часу. Частина шкіл обладнані всім необхідним для того, щоб учні містили руки в чистоті. У цих навчальних закладах при вході в їдальню розташований ряд умивальників і електричних рушників, де кожна дитина може помити руки перед їжею. На жаль, є й такі навчальні заклади, де учні сідають за стіл, не помивши руки, через незадовільний технічний забезпечення школи.

Як навчити навичкам правильної гігієни рук

Для цього слід покроково пояснювати весь процес, а саме зробити наступне:

1. Загорнути вище рукава;

2. Намочить руки під струменем води;

3. Взяти в руки мило і намилити їх;

4. Ретельно потерти руку об руку;

5. Що утворилася піну змити під великою кількістю води;

6. Подивитися, чи якісно вимиті руки;

7. Промокнути руки чистим і сухим рушником.

Практично кожна дитина знає ці не складні правила, але частина пунктів постійно беруться до виду. Подібні процеси - намилювання рук і їх витирання, здійснюється дітьми завжди наспіх.

Гігієна рук - процес навчання

Процес навчання має вестися послідовно, бажано з самого раннього дитинства. Моя малюкові ручки примовляє, що ви робите. Дитина з часом зрозуміє користь гігієни рук.

Коли малюк починає сам стояти, саме в цей момент належить навчити його правильно мити руки, допомагаючи йому в складних ситуаціях.

У віці двох років дитина вже сам може помити собі руки. Коли малюк миє руки, перебуваєте поруч і спостерігайте за процесом. При необхідності, допоможіть дитині намилити ручки, вказуючи на його помилки.

У три роки дитина може вже цілком самостійно мити руки без ваших пильних перевірок. Контролювати процес миття рук в цьому віці достатньо всього лише час від часу.

В обов'язки батьків входить не тільки навчити малюка правильно мити руки, але і пояснити всю важливість гігієни рук. Не лякайте дитину страшними історіями про монстрів, які сидять у нього на руках, і якщо не помити руки перед їжею так вони потраплять до нього в живіт, і він буде сильно боліти.

Діти на багато розумніше ніж думають про них дорослі і швидко роблять свої власні висновки. Якщо хоча б разок, дитина поїсть НЕ помивши руки і з ним нічого не станеться, він вирішить, що це вигадана історія і мити руки зовсім не обов'язково.

Для дитини миття рук має стати природним процесом, як причісування, одягання і т.д. Щоразу після відвідування туалету, ігри, прогулянки, нагадуйте дитині, що необхідно помити руки. Показуйте на особистому прикладі, що миття рук це важливий і потрібний процес.

Читай также: Шоколадные гренки для школьника

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Здоровье
Есть ли у вас хронический стресс: 4 верных признака
Хронический стресс и его последствия - проблема нашего времени. И для того, чтобы понять, находитесь ли вы в состоянии стресса и нуждаетесь ли в помощи, необходимо знать основные признаки стресса.
Как не срываться на вредные перекусы - советы эксперта
Как поддерживать в течение дня запас энергии, не прибегая к вредным перекусам? Давайте узнаем, что советуют что советуют по этому поводу эксперты.
Не болей: рецепт целебного настоя на гранатовых корках
Гранатовые корки – это полезный, лечебный и действительно волшебный продукт, которых грех выбрасывать. И приготовив настой на гранатовых корках, можно принести своему организму большую пользу.
Запасаемся витаминами на зиму правильно
Вот и пришли первые холода, пожелтели и опали листья на деревьях. И как бы ни было жалко прощаться с солнечным летом, осень – это золотая пора, которой тоже нужно успеть насладиться!
Магия похудения: специи и пряности в диетическом питании
Путь к стройной фигуре, как правило, достаточно трудоемкий, а так же безумно кропотливый, но стоит заметить, что во всем этом кроется один огромный плюс – полученный долгожданный результат без лишних килограммов.
Все материалы раздела
Эксперты назвали худшее место для хранения яиц
Эксперты назвали худшее место для хранения яиц
Споры по поводу лучшего места для хранения такого продукта, как яйца, не утихают до сих пор. Поставить точку в данном разногласии решили британские эксперты.
Быстрый сэндвич с беконом и сыром от Джуда Лоу
Быстрый сэндвич с беконом и сыром от Джуда Лоу
Британский актер театра и кино делится рецептом сытного и вкусного сэндвича, который станет идеальным перекусом в течение дня.
Запіканка з макаронів і сиру - Рецепти з дитинства
Запіканка з макаронів і сиру - Рецепти з дитинства
А ми продовжуємо тиждень таких знайомих, рідних серцю і неймовірно смачних "Рецептів з дитинства". Сьогодні ми зробимо запіканку з макаронів і сиру. Наш рецепт настільки простий, що з ним легко впорається дитина.
День Благодарения: традиции и обычаи
День Благодарения: традиции и обычаи
Каждый последний четверг ноября в Америке отмечают День Благодарения. Это повод посидеть за одним столом с близкими людьми и лишний раз сказать им «спасибо» не только с помощью слов, но и вкусных праздничных блюд.
Грог "Осеннее настроение"
Грог "Осеннее настроение"
Грог - алкогольный напиток, который подают горячим. Готовится грог с добавлением пряностей и цитрусовых. Именно то, что нужно в холодный и сырой осенний день.
Ужин со вкусом Италии: картофельные ньокки с сыром
Ужин со вкусом Италии: картофельные ньокки с сыром
Картофельные ньокки - отличный рецепт для тех, кто хочет быстро приготовить традиционное итальянское блюдо. Вкусны ньокки и отваренными, но особенно аутентично блюдо получается, если запечь их с сыром и травами.
Супер-рецепт: кілька з овочами на зиму
Супер-рецепт: кілька з овочами на зиму
Простий у приготуванні рецепт кільки з овочами на зиму і ви будете на 100% впевнені в її якості та зможете регулювати об `єми страви на власний розсуд.
Кулинарные хитрости: как научиться вкусно готовить
Кулинарные хитрости: как научиться вкусно готовить
Полезные кулинарные советы и хитрости для приготовления различных блюд. Мы собрали для вас список советов от профессионалов, которые вам помогут лучше готовить.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK