Чому потрібно мити руки

Питання гігієни рук гостро стоїть особливо в дитячих установах, підприємствах громадського харчування. До працівників цих закладів пред'являються підвищені вимоги.
Чому потрібно мити руки

Налічується велика кількість захворювань, уникнути яких можна, якщо вчасно помити руки. Одним з таких захворювань вважається дизентерія (іменована в народі «хвороба брудних рук»). Холера, гепатит черевний тиф - ці всі хвороби є також результатом погано вимитих рук. Багато людей потрапляють до лікарень за своєю недбалість, а саме, забуваючи перед їжею вимити руки.

Для чого потрібно мити руки

Питання гігієни рук гостро стоїть особливо в дитячих установах, підприємствах громадського харчування. До працівників цих закладів пред'являються підвищені вимоги. Адже здоров'я сотні дітей багато в чому залежить від того, як співробітники дотримуються правил гігієни рук.

Безліч людей змогли уникнути захворювань під час епідемій тільки тому, що регулярно мили руки.

Для того, щоб не забути вимити руки, не обов'язково ставити нагадування на мобільному телефоні. Намагайтеся, щоб даний процес був природним, без непотрібних нагадувань. Прищеплювати дітям змалку правила гігієни рук, щоб дитина завжди, перед тим як сісти за стіл, ретельно мив руки.

Навички правильної гігієни рук у дітей

У школі дитина проводить чималу частину часу. Частина шкіл обладнані всім необхідним для того, щоб учні містили руки в чистоті. У цих навчальних закладах при вході в їдальню розташований ряд умивальників і електричних рушників, де кожна дитина може помити руки перед їжею. На жаль, є й такі навчальні заклади, де учні сідають за стіл, не помивши руки, через незадовільний технічний забезпечення школи.

Як навчити навичкам правильної гігієни рук

Для цього слід покроково пояснювати весь процес, а саме зробити наступне:

1. Загорнути вище рукава;

2. Намочить руки під струменем води;

3. Взяти в руки мило і намилити їх;

4. Ретельно потерти руку об руку;

5. Що утворилася піну змити під великою кількістю води;

6. Подивитися, чи якісно вимиті руки;

7. Промокнути руки чистим і сухим рушником.

Практично кожна дитина знає ці не складні правила, але частина пунктів постійно беруться до виду. Подібні процеси - намилювання рук і їх витирання, здійснюється дітьми завжди наспіх.

Гігієна рук - процес навчання

Процес навчання має вестися послідовно, бажано з самого раннього дитинства. Моя малюкові ручки примовляє, що ви робите. Дитина з часом зрозуміє користь гігієни рук.

Коли малюк починає сам стояти, саме в цей момент належить навчити його правильно мити руки, допомагаючи йому в складних ситуаціях.

У віці двох років дитина вже сам може помити собі руки. Коли малюк миє руки, перебуваєте поруч і спостерігайте за процесом. При необхідності, допоможіть дитині намилити ручки, вказуючи на його помилки.

У три роки дитина може вже цілком самостійно мити руки без ваших пильних перевірок. Контролювати процес миття рук в цьому віці достатньо всього лише час від часу.

В обов'язки батьків входить не тільки навчити малюка правильно мити руки, але і пояснити всю важливість гігієни рук. Не лякайте дитину страшними історіями про монстрів, які сидять у нього на руках, і якщо не помити руки перед їжею так вони потраплять до нього в живіт, і він буде сильно боліти.

Діти на багато розумніше ніж думають про них дорослі і швидко роблять свої власні висновки. Якщо хоча б разок, дитина поїсть НЕ помивши руки і з ним нічого не станеться, він вирішить, що це вигадана історія і мити руки зовсім не обов'язково.

Для дитини миття рук має стати природним процесом, як причісування, одягання і т.д. Щоразу після відвідування туалету, ігри, прогулянки, нагадуйте дитині, що необхідно помити руки. Показуйте на особистому прикладі, що миття рук це важливий і потрібний процес.

Читай также: Шоколадные гренки для школьника

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Збирай Паску до Великодня!
Здоровье
Какие продукты можно есть даже во время диеты?
Чтобы не сорваться и не начать есть все подряд, лучше позволить себе легкий и низкокалорийный перекус. Он придаст сил и усмирит чувство голова, а вы сможете продолжить программу похудения.
Как избавится от изжоги?
Справится с этой проблемой обыкновенная морковь.
Диета доктора Борменталя
Диета доктора Борменталя была изобретена в 2001 году, когда диетологи совместно с психотерапевтами разработали методику похудения, которая и получила название «Доктор Борменталь».
Як худнути на об'ємій дієті Волюметрікс
Щоб зменшити вагу, потрібно своє меню зробити об'ємним, адже саме такий принцип лежить в основі об'ємної дієти. Причому, важливо, щоб меню складалося з продуктів, які збагачені білками та клітковиною.
Правда ли овсянка может защитить от астмы?
Финские исследователи рекомендуют начинать кормить ребенка овсянкой до достижения им 5-месячного возраста.
Все материалы раздела
Суп Харчо: рецепт приготовления
Суп Харчо: рецепт приготовления
Ароматный наваристый суп, который пришел к нам из грузинской кухни, часто подается к обеденному столу. попробуйте приготовить его по нашему рецепту из говядины, риса, овощей и добавлением аджики.
3 изумительных рецепта сыра в домашних условиях
3 изумительных рецепта сыра в домашних условиях
Сыр – она из самых популярных и вкусных закусок которую любят практически все!
Чем отличается кулич от пасхи?
Чем отличается кулич от пасхи?
Кулич, пасха и крашенки – главные символы пасхального стола. Что такое крашенки знают все, а вот пасху и кулич иногда считают одним и тем же блюдом.
Луковые лепешки на газировке
Луковые лепешки на газировке
Рецепт постных лепешек на минеральной воде достоин и праздничного стола, несмотря на то, что совершенно постный. Тесто дрожжевое на воде, получается эластичным и податливым, работать с ним одно удовольствие.
Сладкая выпечка в пост: 5 изумительных рецептов
Сладкая выпечка в пост: 5 изумительных рецептов
Выпечка в пост может быть вкусной и без использования запрещенных в этот период молока, сливочного масла и яиц.
Какие продукты можно есть даже во время диеты?
Какие продукты можно есть даже во время диеты?
Чтобы не сорваться и не начать есть все подряд, лучше позволить себе легкий и низкокалорийный перекус. Он придаст сил и усмирит чувство голова, а вы сможете продолжить программу похудения.
Рассыпчатое печенье без яиц
Рассыпчатое печенье без яиц
Для приготовления вкусного и рассыпчатого печенья без яиц, вам понадобятся сливочное масло, манная и пшеничная крупа, соль и сахар. Уверены, вам понравится!
Салат з хурмою та крабовими паличками
Салат з хурмою та крабовими паличками
Неймовірно вишуканий та витонченій салат з хурмою, помідорами чері, шпинатом та міксом салату вразить вас різноманіттям смакових відтінків. Обов’язково додайте крабові палички та авокадо з огірком, аби ваша страва мала довершений смак.
Вверх
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK