Посадка огірків на розсаду: найбільш сприятливі дні в 2018 році

Посадку огірків важливо зробити вчасно. Для цього багато фермерів та городників орієнтуються на погоду. Інші ж беруть до уваги також місячний календар. Наші сьогоднішні рекомендації будуть корисні обом групам фермерів.
Посадка огірків на розсаду: найбільш сприятливі дні в 2018 році

Сьогодні ми розглянемо, як досвідчені фермери по погоді обчислюють, коли повинна відбувися посадка огірків на розсаду в 2018 році. Терміни та сприятливі дні, які ви знайдете в статті, взяті з посівного календаря цього сезону. 

Читай также: Для щедрого урожая: что положить в лунку при посадке огурцов

Визначаємо термін для посадки в 2018 році по погоді 

Перше, на що орієнтуються землероби, визначаючи сприятливі дні для початку вирощування огіркової розсади, це термін її висадки у відкритий грунт або теплицю. А цей період залежить від звичайної весняної погоди в регіоні. Так в середній смузі у відкритий грунт сіянці переносять в кінці травня або перших числах червня, а в регіонах, розташованих на південь від посадка можлива на початку травня. У теплицю можна саджати на дві-три тижні раніше. 

Щоб зрозуміти відповідний термін в вашому регіоні, досліджуйте весняну погоду минулих років. Період, з якого температура не буде падати нижче +5 ° С буде сприятливим. Немає бажання розбиратися? Зробіть простіше - запитайте у досвідчених сусідів по дачі або успішних фермерів, коли вони зазвичай приступають до цього заходу. 

Повернемося до головної теми нашого обговорення - посадка огірків на розсаду. Встановивши термін, коли ви будете висаджувати сіянці в укриття або під відкрите небо, вам залишається відрахувати три тижні назад. Саме цей період і стане придатним для посіву насіння.

Отже, в залежності від умов, ви будете висаджувати розсаду в період з кінця квітня до початку червня. Виходить, що початок вирощування випаде на термін з другої частини березня до середини травня. Перейдемо до конкретних дат. 

Читай также: Этот чудо-раствор убережет огурцы и помидоры от болезней

Визначаємо сприятливі дні в 2018 році по Місяцю 

Читай также: Лунный посевной календарь на май 2018 года

Ідею про те, що якісь дати підходять для посадки огірків, а якісь ні, поділяють не всі городники. Адже ці так звані сприятливі дні визначаються по Місяцю. Раз він далеко від Землі - міркують ці землероби, значить, і його вплив на нашу планету мінімальний. Ще нікому не вдалося повністю довести або спростувати це твердження. 

Однак у вчених все ж є незаперечні докази впливу нічного світила на Землю. Відомо, що нарощуючи свої розміри, вона як магнітом притягує молекули води. Звідси припливи, звідси ж і скупчення соків рослин в надземної їх частини. Тобто вплив доведено, але його ступінь точно не позначена. Ще менше доказів того, що розташування нічного світила щодо знаків Зодіаку якимось відчутним чином впливає на ріст рослин. Незважаючи на це, прихильники теорії «сприятливих днів» здійснюють садово-городні роботи в строго визначені дні. 

На підставі місячного календаря щороку створюється посівний. З нього можна дізнатися, коли садити, пересаджувати, полоти або поливати певні рослини. Так, в 2018 на посів огірків в ньому відводяться такі дати: 

  • Березень: 17-29. Найбільш сприятливі - 19-24, 27, 28. 
  • Квітень: 16-28. Найбільш сприятливі - 5-9, 20-24. 
  • Травень - 15-27. Найбільш сприятливі - 4-9. 

Важливо! Відмовтеся від посадки при повному Місяці, в день до та в день після цього.

Тепер ви знаєте, коли повинна проводитися посадка огірків на розсаду в 2018 році. Терміни та сприятливі дні вказані для тих, хто звик орієнтуватися по Місяцю. Якщо ви переконані в значному впливі нічного світила на урожай, але у вас не виходить посадити огірочки саме в рекомендовані дати, не впадайте у відчай. Це цілком здатна замінити дбайлива турбота!

Читай также: Садовые работы в мае: что не забыть сделать

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Слушать 'Lounge FM'
Сад, огород
Садовая красавица - калина гордовина: посадка, уход, популярные сорта
Если вы не знаете, какой кустарник высадить на даче, обратите внимание на калину Гордовину. Она украсит ваш сад и станет ярким объектом при формировании композиций.
Серебристо-зеленая ель Биколор: особенности выращивания
Вечнозеленая ель очень эффектно смотрится в любое время года. Это растение удачно сочетает высокую декоративность и достаточно простой уход.
Как замаскировать люки на даче: интересные идеи
Зачастую при планировании участка владельцы не задумываются о рациональном месторасположении люков. В результате довольно непривлекательные крышки канализации часто попадаются на глаза. Как это исправить?
Особенности подкормки плодовых деревьев весной и летом
Весенняя подкормка сада — очень важный элемент ухода за плодовыми деревьями. Даже если ваш сад растет на плодородных почвах, ему все равно требуется дополнительная подкормка.
Раскидистый ракитник: посадка, уход, размножение
Ракитник - шикарное украшение весенне-летнего сада. И если вы в поиске интересных кустарников для своего сада, обязательно обратите на него свое внимание.
Все материалы раздела
Купена - неприхотливое украшение тенистого сада
Купена - неприхотливое украшение тенистого сада
Многих садоводов интересуют декоративные растения, которые способны расти, и самое главное цвести в тени.
16
На скорую руку: куриные котлеты с крабовыми палочками
На скорую руку: куриные котлеты с крабовыми палочками
Крабовые палочки можно добавлять не только в салаты. Из них получаются превосходные котлеты. Сохраняйте этот интересный рецепт в закладки, пригодится!
48
Важная информация: эти 5 продуктов способствуют похудению
Важная информация: эти 5 продуктов способствуют похудению
Диетолог Александр Кущ в эфире передачи «Сніданок з 1+1» расскажет употребление каких именно сезонных продуктов способствует похудению.
88
Пирог «Троицкий» с грибами: старинный бабушкин рецепт
Пирог «Троицкий» с грибами: старинный бабушкин рецепт
Издавна считалось, что на Троицу обязательно на столе должен быть пирог. С зеленью ли, с овощами или фруктами - решать могла каждая хозяйка, исходя из вкусов домочадцев. Но выпечка, приготовленная с любовью считалась непременным атрибутом этого праздника.
254
Едем в Болгарию: какие блюда стоит заказать в ресторане и как это сделать на болгарском
Едем в Болгарию: какие блюда стоит заказать в ресторане и как это сделать на болгарском
Болгария - гостеприимная страна, с древней историей и традициями. Посетить ее стоит хоть раз в жизни, ведь она способна удивить каждого.
67
Не їж 24 години - запускаєш омолодження організму: відкриття вчених
Не їж 24 години - запускаєш омолодження організму: відкриття вчених
Виявилось, що короткочасне голодування здатне обернути час назад, тому є деякий сенс в тому, щоб на добу забувати дорогу до вашого холодильника!
111
Стоит попробовать: куриные бедрышки в оригинальной панировке
Стоит попробовать: куриные бедрышки в оригинальной панировке
Курица в панировочных сухарях – это всем знакомое и давно опробованное блюдо. А вот курица в необычной панировке из кукурузных хлопьев – это что-то новенькое. Удивите своих домочадцев!
236
Новые вкусные рецепты от Полиграфа Шарикoffа и Чабы Бакоша
Новые вкусные рецепты от Полиграфа Шарикoffа и Чабы Бакоша
Ведущие самого вкусного проекта «Зіркова кухня» на канале М1, Полиграф Шарикoff и Чаба Бакош в 7 выпуске передачи приготовят витаминный свекольный напиток, винегрет из печеных овощей и аппетитные котлеты из индейки.
71
Вверх